Nie potrzebowaliśmy więcej dowodów na to, że Adele zstąpiła na Ziemię prosto z nieba, ale piosenkarka dała nam ich jeszcze więcej udzielając wywiadu w Adele One Night Only. W zjawiskowym materiale z dwugodzinnego programu nadanego przez CBS i Paramount piosenkarka wyglądała wręcz anielsko.

Oprah Winfrey w szczerej rozmowie z Adele. Wiadomo już, dlaczego piosenkarka straciła 50 kilogramów

Garnitur ma efektowny, bardzo lubiany przez artystkę akcent: błyszczące kryształowe ozdoby podszyte zarówno na marynarce jak i na spodniach. Ikona muzyki pop wybrała buty ze szpiczastymi noskami, które idealnie pasowały do garnituru. Wykończyła stylizację kremowym topem i wisiorkiem w kształcie łezki. Dotychczas zespół piosenkarki nie ujawnił informacji na temat konkretnych marek, które tworzą całą stylizację. Mimo wszystko sprzedawcy białych zestawów deklarują ogromny wzrost ich sprzedaży.

W wywiadzie artystka mówiła między innymi o ciałopozytywności, rozwodzie oraz zaburzeniach lękowych z jakimi zmagała się zanim trafiła na siłownię. Wyjawiła też kilka interesujących szczegółów ze swojego życia prywatnego. Niewątpliwie wywiad Oprah Winfrey z Adele jest kolejną sensacyjną rozmową zaraz po niesławnym wywiadzie z Megan Markle i księciem Harry’m.

Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród

Sonda

Jesienne stylizacje

Lubisz stylizacje w tym kolorze?