Taniec jest jedną z najciekawszych i najbardziej widowiskowych form sportu, jednak by osiągnąć sukces – niezbędne są nam wygodne i profesjonalne ubrania, które jednocześnie pozwolą nam wyrazić swój styl i osobowość. Poznajcie Marię, która swoją pasją i zaangażowaniem zaraża innych do tego, by każdego dnia stawali się lepszą wersją samych siebie.

Maria – instruktorka zajęć tanecznych oraz aerobiku

WYRAŹ SIEBIE POPRZEZ TANIEC!

Co sprawia Ci najwięcej satysfakcji w byciu instruktorką?

To, że wpływam na ludzkie samopoczucie. W czasie treningu widać, jak mimo zmęczenia, ludzie od razu odżywają i są pełni energii do działania. Ale ważne jest też, że często nie jest to efekt jednorazowy ani tymczasowy, ale również długotrwały. Daje mi to ogromną motywację do dalszego działania. Inspiracja to potężna siła. Są ludzie, którzy potrafią tak zainspirować, że nawet po 10 latach masz w sobie to coś, co przekazała Ci ta osoba. Zarażanie ludzi pewnością siebie – tak, zdecydowanie o to mi chodzi. Ponieważ psychika odgrywa ogromną rolę. Wystarczy, że w coś uwierzysz i od łatwiej osiągnąć cel. Takie myślenie dużo zmieniło w moim życiu i cieszę się, że mam teraz możliwość przekazywania tego dalej.

Jak rozpoczynasz każdy dzień?

Od tak zwanych „Morning Pages”. To takie kreatywne zadanie
z książki pod tytułem Artist’s Way. „Morning Pages” to ma być pierwsza rzecz, którą rano robisz. Zapisujesz trzy strony notatnika tym, co akurat masz w głowie. Może to być lista zadań na dany dzień, jakieś czarne myśli albo rzeczy, którym musisz stawić czoła. Uwielbiam rozpoczynać swój dzień także od słuchania radia. Słysząc muzykę zaczynam najczęściej tańczyć, co daję mi mnóstwo energii i uśmiechu na cały dzień.

Opisz co jest dla Ciebie najważniejsze w doborze stroju treningowego.

Lubię, kiedy ubrania są prawie niewyczulane. Mogę się wówczas skupić się na swojej pasji, bez zbędnego rozpraszania. Nie oznacza to jednak, że nie zwracam uwagi na to co noszę w czasie treningu. Staram się wybierać ubrania o ciekawym kroju i przewiewne. Poprzez sport lubię wyrażać swój styl bycia i osobowość, dlatego zwykle wybieram niestandardowe wzory. Oryginalność jest dla mnie bardzo ważna, w moim życiu nie ma miejsca na nudę! Swoboda w działaniu oraz swoboda w ruchu to zdecydowanie wartości, które są dla mnie ważne podczas doboru stroju.

BIUSTONOSZ REEBOK HERO WARRIOR BRA

WYRAŹ SIEBIE POPRZEZ TANIEC!

Oryginalny wzór biustonosza Reebok Hero Warrior nada stylu i oryginalności każdemu sportowemu lookowi. Doskonale dopasowujący się do ciała materiał sprawia, że idealnie nadaje się on do intensywnych ćwiczeń. Krój biustonosza Reebok Hero Warrior Bra zapewnia przewiewność, gwarantując suchość i komfort, byś podczas treningu mogła skupić się jedynie na tym, co jest naprawdę ważne.

Model: B89162
Cena: 159zł

TOP MESH MOVES LONG SLEEVE

WYRAŹ SIEBIE POPRZEZ TANIEC!

Dzięki swobodnemu fasonowi, szerokiemu dekoltowi i siatkowym fragmentom, ten zmysłowy top marki Reebok Mesh Moves Long Sleeve podkreśla Twoje kształty, Twój styl i Twoje ruchy. Wykonany został z dralonu, który zapewnił mu lekki i swobodny fason. Doskonałą wentylację i przewiewność materiału zapewniają mu siatkowane fragmenty, dzięki którym Twoja skóra może oddychać, a Ty możesz przez cały trening czuć się świeżo i lekko.

Model: B87292
Cena: 159zł

LEGGINSY REEBOK ONE SERIES LEGGING

WYRAŹ SIEBIE POPRZEZ TANIEC!

Jeżeli na treningach doprowadzasz swoje ciało do granicy możliwości, wyobraź sobie, na co w tym samym momencie wystawiasz swoje ubrania. Legginsy ONE Series stworzyliśmy, żeby stawić temu czoła. Są wyjątkowo rozciągliwe, dają wsparcie dla mięśni, a antybakteryjne wkładki zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Gotowe do akcji zawsze, kiedy masz ochotę na trening. Dzięki wyjątkowej i bardzo dynamicznej grafice świetnie się prezentują i dodają energii w czasie treningu. Legginsy wykonanie są z elastycznego, niepołyskliwego materiału – mieszanki nylonu i lycry. Dopasowany, przylegający do ciała, opływowy krój sprawdzi się nawet podczas najbardziej wymagającego treningu.

Model: B83521
Cena: 249zł

BUTY REEBOK ZCUT TR

WYRAŹ SIEBIE POPRZEZ TANIEC!

Dzięki butom Reebok ZCUT TR każdy – nawet najcięższy trening – stanie się przyjemnością. Profilowana podeszwa zapewnia stabilizacje i ochronę Twoich stóp, byś już nigdy nie czuła się zagrożona podczas ćwiczeń. Technologie NanoWeb
i FitFrame gwarantują lekkość, trwałość i elastyczne wsparcie. Indywidualne dostosowanie do kształtu stopy zapewnia regulowany pasek na pięcie i konstrukcja NeoFit. Dzięki butom Reebok ZCut TR poczujesz się stabilnie i pewnie, nawet w najbardziej wymagającym i uciążliwym terenie.

Model: M45012
Cena: 399zł