Nowa kolekcja TOMMY ICONS Womenswear na wiosnę 2021 roku nawiązuje do słynnego Palm Beach i kolorowej architektury z Ocean Drive. Kolekcję wyróżnia wyrafinowane, a zarazem rzemieślnicze podejście do elementów dziedzictwa mody, skierowane do jej fanów. Delikatne, wiosenne pastelowe palety kolorów i eleganckie wzory stworzone z połączonych kolorów, inspirowane zabytkami Art Deco wprowadzają chłodny, a zarazem swobodny styl do gorącego Miami.

Odświeżone sylwetki, elementy z organicznej bawełny i wyrafinowane rzemieślnicze detale, takie jak plisy, barwione z przędzy paski i hafty z oczkami, nadają klasycznym kobiecym stylizacjom luksusowego charakteru i letniej świeżości.

Poniżej prezentujemy wspaniałe zdjęcia z kampanii, które przybliżą wam niezwykły smak nowej kolekcji marki. Subtelny płaszcz w pastelowym kolorze, kobiece apaszki i sukienki to elementy, które w tym sezonie zdecydowanie pojawią się w naszej garderobie.

Ola Kotowska w modnej sukience. Stylizacja idealna na randkę!

Nowa kolekcja TOMMY ICONS na wiosnę 2021

Nowa kolekcja TOMMY ICONS

Nowa kolekcja TOMMY ICONS

Nowa kolekcja TOMMY ICONS

Nowa kolekcja TOMMY ICONS

TOMMY ICONS

TOMMY ICONS

Szukasz więcej modowych inspiracji? Codziennie piszemy o trendach modowych, urodowych i lifestylowych. Poniżej znajdziesz ciekawe pomysły na przearanżowanie swojej szafy na wiosnę. Wygląda na to, że nadchodzący sezon będzie jednym z ciekawszych ze względu na panującą na świecie sytuację i potrzebę kreowania nowych możliwości w branży.

W szafie masz pełno ubrań, a mimo nie masz się w co ubrać? Popełniasz ten jeden błąd

Ogólnopolski Babi Targ przenosi się do sieci! Przewietrz swoją szafę na wiosnę!

Ten model sukienek jest jednym z najmodniejszych w sezonie. Wyglądają bosko!

Spodnie z wysokim stanem, trend nadal aktualny