Masz swojego bloga? Pokaż się! Weź udział we wspólnej akcji Hot Moda&Shopping, Zeberka.pl z marką Stendi.pl. Może to właśnie ty zostaniesz gwiazdą, a twój blog stanie się sławny.

Stendi.pl to adres dobrze znany polskim fashionistkom! W sklepie on-line znajdziesz najmodniejsze buty, torebki i dodatki topowych marek, takich jak Tommy Hilfiger, Ecco, Clarks, Pepe Jeans, Converse czy Hunter.

Na Stendi.pl pojawiają się gorące nowości, must have tego sezonu i bestsellery, które powinnaś mieć w swojej szafie! Hasło marki to „On – life fashion”!

Tutaj znajdziesz regulamin akcji.

&nbsp

Zostań gwiazdą blogosfery ze Stendi.pl !

Jeśli wygrasz, Twój blog będzie jednym z najczęściej odwiedzanych w Polsce, a TY poznasz tajniki pracy stylistów. Nie zwlekaj! Weź udział w naszej Akcji! Pokaż swoją interpretację hasła marki Stendi.pl – „On – life fashion”! Wyślij swoją propozycję wpisu na blog (np. zdjęcie, obraz, animację, film, tekst) na adres stendi@marquard.pl

Masz czas do 30 czerwca! Czekają wyjątkowe nagrody! Zwyciężczyni otrzyma kampanię reklamową, która sprawi, że jej blog stanie się rozpoznawalny. Sama może zostać sławną blogerką! Dodatkowo będzie miała szansę poznać pracę stylistów od kulis, gdyż w nagrodę weźmie też udział w stylizacji sesji modowej. Czekamy na wasze zgłoszenia!

Regulamin konkursu na www.zeberka.pl.

&nbsp

Zostań gwiazdą blogosfery ze Stendi.pl !

Zostań gwiazdą blogosfery ze Stendi.pl !

Zostań gwiazdą blogosfery ze Stendi.pl !