Pewnie nie raz słyszałaś, że moda lubi się powtarzać i w niemalże każdym sezonie znajdzie się odwołanie do mody z dawnych lat. Wynika to z naszych poszukiwań i prób przerobienia starego na nowe oraz dopasowania starych trendów do współczesnego świata. Zara dobrze zdaje sobie sprawę z powtarzalności w modzie i zdecydowała się wypuścić wyjątkową kolekcję, w której znajdziesz największe trendy z lat 1996-2012.

Sukienka w kwiaty z Zary. Idealna na cieplejsze jesienne dni, w dodatku kupisz ją w specjalnej cenie

Wyjątkowa kolekcja Zary

Przez wiele lat Zara była uważana za jedną z najbardziej stylowych i trzymających poziom sieciówek. Uwielbiana przez kobiety i przystępna cenowo kusiła najświeższymi trendami. Współpracowała z wieloma kultowymi gwiazdami, które były twarzami kolekcji. Właśnie dlatego powstała nowa kolekcja na bazie kolekcji z lat 1996-2012. To najbardziej kultowe kroje i modele, które stały się wielkimi hitami sprzedaży. Jeśli chcesz znów poczuć magię dawnych lat, koniecznie przyjrzyj się propozycji z Zary. Odnajdziesz w niej wiele perełek, które mimo upływu czasu wciąż są niezwykle modne.

Kolorowa krata to mocny trend na jesień. Zobacz jak noszą ją influencerki

Piękne stylizacje

Zara wybrała kilka najbardziej charakterystycznych i zapadających w pamięć zdjęć z wykorzystaniem stylizacji z ich kolekcji. Wśród nich znajdziemy zdjęcia Amber Valletty, Carolyn Murphy, Kate Moss, Stelli Tannant oraz Saskii de Brauw. Topy, marynarki, spodnie, koszule, płaszcze oraz sukienki to elementy, z których składa się wyjątkowa kolekcja Zary. Koniecznie odwiedź sklep online i zobacz, jakie dokładnie modele się w niej znajdują. Jeśli któryś z nich Cię zainteresował, nie wahaj się przed zakupem. To edycja limitowana i nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży! To piękne i wyjątkowe ubrania, ponieważ tworzą jedne z najbardziej rozpoznawalnych stylizacji z sesji Zary.

Wyjątkowa kolekcja Zary źródło: zara.com/pl