Koronawirus rozprawił się z korporacyjnym dress codem. W nadchodzącym sezonie moda staje się jeszcze bardziej wygodna i dostępna. Najnowsza kolekcja polskiej marki L37 odpowiada na potrzeby Polek bezpiecznie łącząc najnowsze trendy i codzienne potrzeby. Jesień i zima przynoszą wzory butów, których nie odłożymy na półkę, ale faktycznie będziemy je nosić na co dzień. W stylu, który od dawna prezentuje L37 – z nutką szaleństwa, nietuzinkowości i retro twistem.

Sezon jesienno-zimowy 2020/2021

Sezon jesienno-zimowy 2020/2021 upłynie pod znakiem wygody i stylu retro dzięki tej polskiej marce, która od samego początku produkuje swoje buty w manufakturze pod Częstochową. „Lofty”, bo tak utarło się nazywać buty marki, co sezon zmieniają swoje oblicze utrzymując jednocześnie ponadczasowość fasonu oraz przede wszystkim wygodę. Wygodę, która teraz, jak nigdy wcześniej, staje się codziennością.

L37 jest jedną z pierwszych polskich marek, która wprowadziła modę na kowbojki. Cały czas obecne w kolekcji, uzupełniają ofertę o nowe wzory, pretendujące do bycia ponadczasowym hitem. W kolekcji na sezon jesień-zima 2020/2021 pojawia się dużo modeli za kolana na kilku wysokościach obcasa.

Combat boots – najmodniejsze buty na jesień dostępne w Biedronce. Takiej okazji nie można przegapić!

Sezon jesienno-zimowy 2020/2021

Stworzone na włoskich spodach wyglądają masywnie, ale w użytkowaniu są lekkie i wygodne. Jesień to także sztyblety i buty sznurowane za kostkę. Kobiety pokochały te modele za komfort noszenia oraz uniwersalność stylizacji. Mokasyny z wielkimi łańcuchami na masywnych spodach czy półbuty z bogatymi ozdobami spełnią oczekiwania najbardziej wymagającej miłośniczki mody.

W tym sezonie według marki królują kolory musztardowy i kobalt! Z podium nie schodzą również modele w kolorze złamanej bieli. Wszystkie modele butów wykonane są ze skóry: skóry licowej czarnej, naturalnych nubuków czarnych a także w odcieniach brązu i beżu. W kolekcji znajdziemy także skóry lakierowane, skóry wyciskane oraz skóry o delikatnych princie.

Buty Anny Lewandowskiej wzbudziły mnóstwo skrajnych emocji. Jak wyglądają kontrowersyjne buty?

Jaka jest miłośniczka loftów? Naturalna. Uśmiechnięta. W biegu, także poza miastem. Choć cały czas jest aktywna, więcej czasu przeznacza na aktywności na łonie natury. Ceni wygodę i komfort. Te buty idealnie dopełniają jej stylizację, dając absolutną wolność i brak skrępowania. Uniwersalne formy pasują zarówno na wielkomiejskie spotkania z przyjaciółkami jak i pozamiejskie wycieczki, również te w tygodniu.

Marka powstała dziewięć lat temu i od samego początku było marką dumną ze swojej metki Made in Poland. Każda para butów to wynik pracy około 10-12 osób. Od narodzin pomysłu, przez wybór tkanin, stworzenie pierwszych prototypów, przetestowanie na nodze i dopuszczenie do produkcji, która całkowicie odbywa się w manufakturze pod Częstochową.

Sezon jesienno-zimowy 2020/2021

Została ona założona przez rodziców współzałożycielki marki Joanny Trepki. Rzemiosło, poszanowanie tradycji i miłość do butów były tym, czego nauczyła się w domu. To sprawiło, że po studiach prawniczych zamiast pracować w zawodzie od razu rozpoczęła swoją przygodę z butami. Zrównoważoną, świadomą produkcję marka L37 ma w genach. Grono klientek i fanek marki stale się powiększa. Coraz więcej kobiet nie szuka już byle jakich butów, ale ręcznie wykonanych i trwałych. Właśnie dlatego koncept marki z tak wielkim entuzjazmem przyjął się za granicą. Marka regularnie wystawia się na światowych targach oraz sprzedaje swoje buty i torebki w Niemczech, Szwajcarii, Holandii i krajach Beneluksu, a także w Stanach Zjednoczonych.

10 romantycznych sukienek na jesień

1
1

React

Kup teraz
2
2

Botki

Kup teraz
6
3

Uptown girl

Kup teraz
7
4

The black pearl

Kup teraz
8
5

One way or another

Kup teraz
9
6

Freed from desire

Kup teraz