Trendy zmieniają się z sezonu na sezon. Czasami jednak część z nich zostaje – głównie dlatego, że klientki nie chcą z niego zrezygnować. Tym bardziej dziwi fakt, że to będzie kolejny sezon, gdy wielkie, ortopedyczne buty królują na ulicach. Nie wierzysz? Zobacz sama!

ZOBACZ TEŻ: JUŻ CHYBA WSZYSCY NOSZĄ TĘ MARYNARKĘ, KTÓRA ZA KAŻDYM RAZEM WYGLĄDA INACZEJ

W internecie aż roi się od niepochlebnych opinii na temat tego modelu. Że są brzydkie, powiększają nogi i wyglądają śmiesznie. Nie brakuje też komentarzy, które nazywają je ohydnymi oraz najbardziej zniekształcającymi kobiecą stopę. A mimo to jest lista oczekujących na kultowy już model Triple S domu mody Balenciaga jest naprawdę długa. Ich cena sięga nawet 5 tysięcy złotych.

To chyba dało zielone światło innym markom, które uznały że ten model jest bardzo pożądany. I wygląda na to, że trafili w sedno! Podobne modele widzimy w Zarze, na zalando.pl oraz w nowej kolekcji born2be. Wystarczy spojrzeć na ich najnowszą kampanię, która powstała we współpracy z popularnymi didżejkami – Tycjaną Aquasanta i Natalią Kusiak, czyli 2/3 popularnego trio warszawskiego kolektywu Princess Rap. Warto przyjrzeć się zdjęciom z Teneryfy, gdzie na pierwszym planie widzimy buntowniczą naturę bohaterek i roztańczone sceny, które przenoszą nas do klipu z lat 90-tych. To właśnie w myśl kampanii marka stworzyła unikalną kolekcję dużych butów sportowych, które wyglądają naprawdę dobrze w każdym zestawie.

Wygląda na to, że te buty będą tego lata prawdziwym hitem! Wszyscy będą je nosić
Wygląda na to, że te buty będą tego lata prawdziwym hitem! Wszyscy będą je nosić

ZOBACZ TEŻ: Najbardziej znienawidzone damskie buty. Faceci naprawdę ich nie znoszą

Wielkie ortopedyczne buty noszą też influencerki – Chiara Ferragni, Hailey Baldwin czy Elsa Hosk. Ale to dopiero wierzchołek góry lodowej, wystarczy przejrzeć instagram, by zobaczyć, że te buty kochają tłumy.

Zastanawia nas tylko, kto pisze te wszystkie nieprzychylne komentarze?