Nie można odmówić Rachel Green ani urody, ani wyczucia stylu (w końcu pracowała dla samego Ralpha Laurena!), a już na pewno poczucia humoru. Jennifer Aniston w tej roli już zawsze będzie nas bawić i doprowadzać do łez. Jeszcze niedawno jednak oglądając wszystkie stylizacje Rachel uśmiechałyśmy się z przekąsem. A jednak moda wraca i gdyby dzisiaj Rachel miała wrócić na ekrany, wcale nie trzeba by było jej wymieniać garderoby. Potrzebujesz dowodów? Nie ma sprawy!

SUKIENKI NA RAMIĄCZKACH

Dziewczęce, proste i na cienkich ramiączkach – oto model sukienki, który w lato będziemy nosić wszystkie jak niegdyś Rachel. Może nie do końca jest to print jako wybrałybyśmy mając 30 lat, ale zawsze…

ZOBACZ TEŻ: JENNIFER ANISTON NIENAWIDZIŁA UCZESANIA RACHEL

BLUZY TYPU BOYFRIEND

Delikatnie przyduże, ale za to bardzo wygodne i z nadrukami. Takie modele są przecież ponadczasowe! Biorąc pod uwagę jeszcze szary, dresowy kolor, uważam, że to był strzał w 10!

SKÓRZANE PŁASZCZE

Pamiętacie, jak jeszcze niedawno pisałam o skórzanych płaszczach, które wracają do mody? Mam dla Was kolejny raz potwierdzenie tego, że warto zajrzeć do szafy Mam, by poczuć ten sam trend, który tak dumnie nosiła sama Rachel.

MINI SPÓDNICZKI

Kojarzysz te modele w harmonijkę? Z zapięciem? I najlepiej jeszcze w kratę? Jeśli zapomniałaś o ich istnieniu, spieszymy z przypomnieniem, zupełnie jak sieciówki, które w tym roku szykują takich multum!

ZOBACZ TEŻ: A gdyby serial Przyjaciele powstał teraz? (VIDEO)

WELUR

Chyba nie trzeba dzisiaj nikogo przekonywać, jak bardzo trend na welurowe bluzki i sukienki wraca. Bardziej na wieczór, niż na co dzień, ale zawsze. Widzicie? Rachel miałaby dzisiaj drugie lata ‘90!

A jakie trendy Wy najbardziej uwielbiacie oglądać w serialu „Przyjaciele”?