Celine Dion to bez wątpienia jedna z największych gwiazd światowego formatu. Diva zachwyca nie tylko niesamowitym głosem, ale także świetnym wyczuciem stylu, zawsze prezentując się w efektownych stylizacjach. Ostatnio jednak wygląd artystki zamiast podziwu, wzbudza niepokój.

SELENA GOMEZ W OBCISŁYM STROJU KĄPIELOWYM. ZUPEŁNIE WYZBYŁA SIĘ KOMPLEKSÓW

Celine Dion podczas tygodnia mody Haute Couture w Paryżu jak zwykle zaprezentowała szereg efektownych, ekstrawaganckich stylizacji, zapewniając sobie tym samym miano najważniejszej gwiazdy wydarzenia.

Spektakularne stylizacje Dion przyciągają wzrok i zapewniają jej miejsca na pierwszych stronach gazet, jednak tym razem to figura artystki znalazła się w centrum zainteresowania.

Trzeba przyznać, że wychudzona sylwetka gwiazdy wygląda naprawdę niepokojąco. Fani wyrażają obawy o stan zdrowia artystki, a część z nich kąśliwe komentuje, że diva wygląda na znacznie starszą, niż jest w rzeczywistości.

By odciągnąć uwagę od swojej sylwetki, gwiazda postawiła na drastyczną metamorfozę – ścięła swoje długie włosy, decydując się na najmodniejszą fryzurę tego lata – kultowego boba.
JUSTIN BIEBER – NIE UWIERZYSZ, JAK TERAZ WYGLĄDA!

Zmiana faktycznie wzbudziła zainteresowanie i zarówno media, jak i fani artystki, skupili się na komentowaniu jej nowej fryzury, zapominając na chwilę o jej bardzo szczupłej figurze.

Musimy przyznać, że naszym zdaniem Dion wygląda w bobie naprawdę korzystnie, chociaż zmiana fryzury i tak nie jest w stanie zamaskować jej wychudzonej sylwetki.

Waszym zdaniem wygląda lepiej?