Pamiętasz te ciepłe buty, które kupowała Ci Mama, a Ty za żadne pieniądze nie chciałaś ich nosić? I kiedy wszystkie dziewczyny nosiły delikatne, niekoniecznie ocieplane buty, Ty chodziłaś ze spuszczoną głową czekając, aż ktoś wyśmieje Twoje buty? Dzisiaj byłabyś w nich trendsetterką! Okazuje się, że ze wszystkiego można zrobić przedmiot pożądania. Nawet ze sportowych, ocieplanych butów.

Nie od dzisiaj wiadomo, że w szafie każdej Skandynawki oprócz klasycznych Levi’sów 501, znajdziesz również masę swetrów oraz ocieplanych butów. Te kobiety cenią sobie ponad wszystko wygodę i komfort, dopiero po zapewnieniu sobie tych dwóch rzeczy zastanawiają się, jak połączyć to z najnowszymi trendami. Ich strategia jak widać jest bardzo celna – styl skandynawski to w końcu jeden z najmodniejszych na świecie, nie tylko w modzie.

ZOBACZ TEŻ: 6 RZECZY, KTÓRE SĄ AKTUALNIE SUPER MODNE. BĘDZIESZ JE CZĘSTO WIDYWAĆ NA ULICACH

Idąc tym tropem dochodzimy do sportowych, ocieplanych butów przywodzących na pierwszy widok górskie wędrówki i wspinaczkę. Tyle, że teraz zamiast na podniebnych szlakach, te buty zobaczysz za szklanymi wystawami u takich projektantów jak Proenza Schouler, Off-White, Gucci, Louis Vuitton i Jimmy Choo. Oraz na ulicach i instagramie.

Co kryje się za ich sukcesem? Stawiamy na solidne podeszwy, dopasowanie do stopy poprzez sznurowadła i wyśmienite podszewki. Jeśli do tej pory ślizgałaś się w lodowate dni idąc do pracy bądź ciągle narzekałaś na marznące stopy w zimie – mamy dla Ciebie rozwiązanie, które stosuje Pernille Teisbaek oraz Brittany Bathgate.

ZOBACZ TEŻ: BRZYDKA SUKIENKA WRÓCIŁA W NOWEJ ODSŁONIE. TYM RAZEM ZARA STAWIA NA CZARNY WELUR

Przekonały Cię?