Oficjalnie zbliżamy się do szczytu sezonu ślubnego i chociaż każda para lubi włączać w ceremonię oraz weselę szczegóły charakterystyczne tylko dla nich, istnieje kilka trendów, których wkrótce pojawi się całkiem sporo. Globalna platforma zakupowa Lyst ujawniła dane, które potwierdzają owe prognozy. Liczba wyszukań tych sześciu trendów stale rośnie.

Pomóżcie mi znaleźć idealną suknię ślubną z sieciówki. H&M, Peek & Cloppenburg, czy Orsay?

Ślubne trendy: suknie ślubne w stylu Bridgerton

W niedalekiej przyszłości zobaczmy na ślubach sporo trendów inspirowanych serialem Bridgerton , w tym suknie ślubne z epoki króla Jerzego III. Mowa przede wszystkim o bufiastych rękawach, delikatnych detalach, takich jak koraliki, koronki lub hafty, sukniach z podwyższoną talią i głębokich dekoltach.

Ślubne trendy

Nakrycia głowy zamiast welonów

Być może najważniejszym ślubnym motywem krawieckim 2021 roku jest trend ubierania odważnie. Bez względu na okazję. Niedawny wzrost liczby zapytań o nakrycia głowy zastępujących tradycyjne welony ślubne doskonale pasuje do trendów ślubnych szalenie modnych w 2021 roku. Modne są również nieco bardziej subtelne elementy, takie jak ozdobione perłami spinki, delikatne tiary i ozdobne opaski na głowę.

Odzież inspirowana Schitt’s Creek

Kto by pomyślał, że serial o rodzinie żyjącej na odludziu, dostarczy takiego przesytu krawieckich inspiracji? Wpływ serialu Schitt’s Creek rozszerzył się poza sukienki boho. Panowie polują na „męskie spódnice ślubne”.

Ślubne trendy

Zegarki zaręczynowe

Potraktuj to jako neutralną pod względem płci i (nieco) bardziej praktyczną alternatywę dla pierścionków zaręczynowych. Wiele par decyduje się uczcić zaręczyny za pomocą identycznych zegarków zamiast pierścionków. Niektóre z nich to błyszczące zegarki z klejnotami i inicjałami lub datą ślubu pary, a inne prostsze z ukrytymi grawerami lub innymi osobistymi akcentami

Zmiana stylizacji na wesele

Pomysł ten nie jest niczym nowym, ale panny młode w 2021 roku nie chcą zamieniać jednej sukni balowej na inną. Teraz stylizacje na wesele wyglądają mniej tradycyjnie, a bardziej przypominają stylizacje imprezowe, z na przykład ze szpilkami z kryształkami w roli głównej. Mężczyźni również angażują się w tę zabawę. Zmieniają garnitury na bardziej kolorowe opcje.

Gorsety ślubne

Kolejny trend prawdopodobnie zainspirowany serialem Bridgerton. Gorset ślubny gorset, powraca. Wzrasta liczba wyszukiwań gorsetowych sukien, a także gorsetów na noc poślubną.

Jednominutowa fryzura podbija TikToka. Wyzwanie tylko dla odważnych dziewczyn