Media społecznościowe stały się główną platformą pracy dla tysięcy szafiarek i modowych influencerek, które zaczęły regularnie chwalić się swoimi codziennymi stylizacjami i podpowiadać, jak łączyć ze sobą różne ubrania i dodatki. Pod postami najpopularniejszych blogerek modowych od razu pojawiają się pytania co do marki prezentowanych ubrań albo sklepów, w których można je znaleźć. Nie da się ukryć, że to świetny rodzaj reklamy dla wielu brandów. 

Dodatek do płaszcza, który zupełnie odmieni zimową stylizację. Jest piękny!

Przeglądając Instagram w ciągu ostatnich paru tygodni  feedzie wyjątkowo często przewijają się zdjęcia tego samego płaszcza w pepitkę – zwłaszcza na profilach influencerek. Trzeba przyznać, że pepitka to wyjątkowo stylowy i klasyczny wzór, który pasuje dosłownie do wszystkiego, a do tego od razu wywołuje skojarzenia z takimi ikonami mody jak chociażby Jackie Kennedy. Jeśli wam też spodobał się ten płaszcz, mamy dla was dobrą wiadomość – znajdziecie go w popularnej i modnej sieciówce, czyli w sklepach H&M. Dwurzędowy płaszcz w pepitkę o długości do kolan i z wyjmowanym paskiem kupicie w cenie 299,99 zł. Warto się jednak spieszyć – w sklepie internetowym zostało już tylko parę sztuk w rozmiarze M! 

W międzyczasie zobaczcie, jak prezentują się najlepsze stylizacje z płaszczem w pepitkę z H&M w roli głównej. Jak podoba wam się taki styl? 

Kolory, które rządzą wiosenną modą. Wyglądają bajecznie