Wszyscy znamy doskonale gorączkę przedświątecznych zakupów. Kiedy w ostatnim momencie okazało się, że brakuje serwetek, 2 porcji karpia czy prezentu dla niespodziewanych gości. To pewnie dlatego wszyscy od wielu lat szykują się na tych kilka dni z kilku tygodniowym (a czasami kilku miesięcznym) wyprzedzeniem. Zara na przykład właśnie ogłosiła, że jej najlepiej sprzedającą się spódnicą z myślą o wigilijnym wieczorze. I wiecie co? Wiemy doskonale, że to prawda. My też ją chcemy!

ZOBACZ TEŻ: Premium Collection MOHITO: Wełniane płaszcze, skórzane botki, zamszowe kozaki

Na pierwszy rzut wygląda jak spódnica wygląda zwyczajnie. Jednak wytrawne oko od razu wypatrzy w niej potencjał, który zobaczyły setki klientów. I mimo, że spódnica kilka dni temu trafiła na stronę, już w wielu miejscach jej brakuje.

Sięgająca nad kostkę, spódnica uszyta z cekinów w stonowanych kolorach, z rozszerzanym dołem jest wręcz idealnym dodatkiem do białej koszuli i czerwonej wstążki zawiązanej pod kołnierzykiem. Świetnie wpasuje się też w elegancki, kaszmirowy sweter i szpilki.

Prawda, że jest idealna? Zobaczcie ją w całości TUTAJ .

Cóż, faktycznie cena nieco pozostawia do życzenia, jednak biorąc pod uwagę, że możesz ją nosić na tyle sposobów (i nie zapominaj o tym, że od Bożego Narodzenia do karnawału jest tylko niewielki kroczek), można ją spokojnie potraktować jako inwestycję.

ZOBACZ TEŻ: GDZIE W TYM SEZONIE ZNAJDZIESZ WYSOKIE KOZAKI NA SZPILCE? TO MUST HAVE JESIENI!

Nic nie poradzimy na to, że… tak bardzo się cieszymy, że idą Święta! Cieszycie się razem z nami?

Wszyscy twierdzą, że ta spódnica z Zary będzie hitem tegorocznych świąt!
Wszyscy twierdzą, że ta spódnica z Zary będzie hitem tegorocznych świąt!
Wszyscy twierdzą, że ta spódnica z Zary będzie hitem tegorocznych świąt!