Michelle Obama była jedną z najbardziej lubianych pierwszych Dam Ameryki. Dla wielu kobiet stała się wzorem do naśladowania dzięki temu, że mądrze i stanowczo mówiła o swoim podejściu do rodziny, mody i polityki. Przez 8 lat prezydentury męża przełamała wiele konwencji, przy czym zawsze pozostawała elegancka i uśmiechnięta. Za to pokochali ją również projektanci. Teraz Michelle wraca przed kamery jako autorka swojej autobiografii “Becoming”. Podczas jednej z promocji wystąpiła w długiej, kanarkowej sukience i… błyszczących, wysokich kozakach.

54-latka pojawiła się w Nowym Jorku na autorskim spotkaniu prowadzonym przez samą Sarah Jessicę Parker. I chociaż to zawsze gwiazda popularnego serialu przyciągała wzrok z daleka, tym razem oczy wszystkich oślepiał blask kozaków Michelle.

ZOBACZ TEŻ: OTO, DLACZEGO NIGDY NIE POWINNAŚ WKŁADAĆ PÓŁPRZEZROCZYSTEGO BODY

Była pierwsza dama postawiła na pełny zestaw od domu mody Balenciaga: długa, kanarkowa sukienka z wycięciem, spod których widać było brokatowe, świecące kozaki z czubem. Trzeba przyznać, że blask bijący od kozaków skutecznie przyćmiewał wszystkich wokół, w tym prowadzącą.

Internet oszalał na punkcie kreacji Michelle. Za swoją kreację była pierwsza dama otrzymała wiele pochwał i komplementów z całego świata.

ZOBACZ TEŻ: Michelle Obama w sukni ślubnej – zobaczcie, jak wyglądała 25 lat temu

A jak Wam podoba się Michelle Obama w tak ekstrawaganckiej wersji?