„Za każdym razem, kiedy będę mogła użyczyć swojego nazwiska lub swojej platformy społecznościowej, aby pomóc w rozwoju nowych, wschodzących talentów w modzie, będę robiła to bez wahania.”, powiedział stylista i architekt wizerunku Law Roach. To właśnie on odpowiada za ostatnią stylizację, o której mówi opinia publiczna na całym świecie.

Zendaya wyprzedza swoje czasy o 8000 lat — zobacz jej futurystyczną suknię na premierze Diuny

Zendaya przybyła na CFDA Fashion Awards ubrana od stóp do głów w Vera Wang Haute. Law był zdenerwowany czerwonym dywanem i opowiedział o swoich emocjach: „Zendaya i ja jesteśmy naprawdę wdzięczni, że ludzie kochają to, co robimy i co zrobiliśmy przez lata, używając ubrań do opowiadania historii. Każdy chce zobaczyć, w co będzie ubrana i kogo będzie promowała” – powiedział stylista.

Głośna stylizacja to wąski top i długa do ziemi spódnica kolumnowa z oversize’ową pufą na biodrach. Kreacja skromna, ale oferująca coś więcej; niezaprzeczalnie seksowna, ale wyrafinowana. Aktorka do stylizacji dopasowała manicure i mnóstwo diamentów, w tym elegancki naszyjnik. Zobacz, jak ikona mody i Law Roach odcisnęli swoje piętno na przeszłości i przyszłości mody.

3 błędy żywieniowe, które najczęściej popełniamy będąc na diecie