Tak, to zdecydowanie najgorętszy news dnia! Jak co roku wszyscy z niecierpliwością czekamy na najseksowniejsze show w roku, czyli coroczny pokaz bielizny Victoria’s Secret. Okazuje się, że w tym roku będziemy na niego czekać jeszcze bardziej niż zwykle, a wszystko dlatego, że właśnie ogłoszono baaardzo gorącą współpracę! Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: KENDALL JENNER NIE WEŹMIE UDZIAŁU W POKAZIE VS? JEST JEDNO WIELKIE ALE…

Połączyć siły postanowiły dwie potężne marki. Mowa oczywiście o wspomnianym już Victoria’s Secret i domu mody Balmain, na czele którego stoi Olivier Rousteing. Linia VSxBALMAIN odzwierciedla nowoczesne i seksowne sylwetki z których słynie Victoria’s Secret, jednocześnie nadając im niepowtarzalny styl znany z projektów Balmain. Za bazę do stworzenia kolekcji posłużyło dziedzictwo francuskiego domu mody oraz sposób w jaki kobiety chcą się współcześnie ubierać.

Rousteing zaprojektował sylwetki na tegoroczny pokaz, który zobaczymy już w listopadzie. Kapsułowa kolekcja VSxBALMAIN obejmie projekty z wybiegu i będzie dostępna w wybranych sklepach Victoria’s Secret od połowy grudnia. A z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że istnieje duża szansa, że bielizna trafi również do warszawskiego butiku!

ZOBACZ: KTO JEST SEXY WEDŁUG ANIOŁKÓW VICTORIA’S SECRET?

Nie możemy się doczekać aż zobaczymy efekty współpracy!

Współpraca roku?! Olivier Rousteing z Balmain zaprojektuje dla Victoria's Secret

#VSxBALMAIN. 11.29.17 @victoriassecret @olivier_rousteing

Post udostępniony przez BALMAIN (@balmain)

#VSxBALMAIN. 11.29.17 @victoriassecret @olivier_rousteing

Post udostępniony przez BALMAIN (@balmain)