Wszystko wskazuje na to, że na wiosnę będziemy nosić odsłoniętą skórę na brzuchu! Już teraz możemy obserwować jak influencerki oraz modelki lansują modę na nagi, cienki pasek skóry powyżej pępka. Nie trzeba oczywiście pokazywać wszystkiego – wystarczy tyle, by podkreślić talię oraz biodra. Nie lubisz tego trendu? Czas zaopatrzyć się w mini kurtkę, która zrobi robotę bez odkrywania skóry!

ZOBACZ TEŻ: UROCZE TATUAŻE DLA PAR. TO NOWY TREND, KTÓRY UWIELBIAJĄ WSZYSCY ZAKOCHANI!

Oto info z pierwszej ręki: wraca moda na krótkie kurtki! Dokładnie te, które jeszcze kilka lat temu tak głęboko schowałaś w szafie. Pamiętasz ten trend? Teraz wraca by podkreślać nasze biodra i talie. Jesteśmy pewne, że będzie wszędzie!

W związku z nadchodzącą wiosną zostawiamy męskie i szerokie marynarki w domu. Teraz czas na sukienki w stylu maxi i krótkie, kolorowe kurtki. I chociaż zawsze staramy się stawiać na zasadę “mniej znaczy więcej”, to tym razem idziemy na całość! Nie bój się kolorów, jeśli wybierasz jeansówkę bądź jednokolorową ramoneskę. Świetnie wygląda też z mini spódniczką, szerokimi jeansami oraz spodniami z wysoką talią!

ZOBACZ TEŻ: Kupiła w sieciówkach kilka par jeansów. Porównała rozmiarówkę spodni i zamarła

Przygotowałyśmy dla Ciebie kilka inspiracji prosto z instagrama – zobacz, jak krótką kurtkę noszą fashionistki na całym świecie! Dasz się zainspirować?