W ostatnim czasie w Internecie pojawia się coraz więcej historii opisujących niesamowite metamorfozy. Najczęściej mają one podobny początek – kobieta postanawia zawalczyć o swoje zdrowie, zmienia radykalnie dietę i rusza na siłownię. Efekty przychodzą po czasie – niej lub bardziej spektakularne.

Tym razem jednak do ogromnej zmiany wyglądu wystarczył bardzo niepozorny start…

ZOBACZ TEŻ: Ta blogerka fitness w najlepszy sposób pokazała, dlaczego waga nie ma znaczenia

Mowa tu o pierwszym kroku, który w walce o zdrowie i niższą wagę wykonała Lorraine O’Loughlin. Ta mieszkająca w Irlandii mama trójki dzieci jeszcze niedawno ważyła 120 kilogramów. Zmagała się z depresja i ciągłym zmęczeniem.

W końcu postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie! Będziecie zaskoczone, dzięki czemu pożegnała pierwsze zbędne kilogramy…

Aż trudno uwierzyć, ale ta 28-latka w jeszcze niedawno żywiła się głównie czipsami i płatkami śniadaniowymi. Do tego podstawę jej diety stanowiło… 15 wypijanych w ciągu doby kubków słodzonej kawy! Nic dziwnego, że samo zrezygnowanie z cukru i kawy w tej ilości dało takie efekty. Do tego doszło jeszcze wprowadzenie racjonalnego odżywiania się i regularnego snu.

ZOBACZ TEŻ: Przy 50. parze sztucznych rzęs z trudem mrugała

Teraz Lorraine może pochwalić się efektami. Schudła ok. 50 kilogramów – zaczynała od 120 kilogramów, obecnie waży około 70. Z rozmiaru 50 zeszła do 38!

To się nazywa zmiana!