Suchy szampon jest fantastyczną alternatywą dla wszystkich zabieganych kobiet, żyjących w dynamicznym tempie. Jeśli zapytałybyśmy, kto jest ich bohaterem piękności, najprawdopodobniej wiele z nich odpowiedziałoby, że suchy szampon. Jest niezaprzeczalnie współczesnym beauty wybawcą.

Do tej pory przetestowałam praktycznie każdy suchy szampon dostępny na rynku, wszystkie cudowne rozwiązania znalezione w Internecie, a nawet rytuały voodoo! Jeśli coś ma w opisie gwarancję przedłużenia dobrego wyglądu moich włosów o jeden lub dwa dni, nie przejdę obok tego obojętnie. Tak więc, kiedy usłyszałam o tym triku, od razu go wypróbowałam. Ty też możesz ponieważ produkt, o którym zaraz przeczytasz, z pewnością znajduje się w Twojej kosmetyczce.

ZOBACZ TEŻ: WODA MICELARNA DO… WŁOSÓW! DOWIEDZ SIĘ, DLACZEGO DO TEJ PORY MYŁAŚ JE ŹLE

Czy jest coś, co może zastąpić suchy szampon? W sytuacji podbramkowej zamiast specjalistycznego areozolu wypróbuj… pudru do twarzy. Niewielka ilość drobnego białego proszku nałożonego u nasady poprawia wygląd włosów, pozostawiając za sobą naturalnie matowe wykończenie.

Puder możesz nakładać, uprzednio rozcierając go w dłoniach, bezpośrednio na włosy lub wmasowując dużym pędzlem „do makijażu”. To idealne rozwiązanie dla wszystkich rodzajów włosów oraz dla kobiet, które nie chcą czuć szorstkości tradycyjnego suchego szamponu. Alternatywą pudru do twarzy może być również puder przeznaczony dla dzieci.

ZOBACZ TEŻ: STYLIŚCI FRYZUR NIE PRÓŻNUJĄ! OTO JEDNA Z NAJMODNIEJSZYCH KOLORYZACJI 2018 ROKU!

Wypróbujesz?