Tak, nie da się ukryć – ciążą Beyonce od kilku miesięcy żyje cały show-biznes. Przypomnijmy, że w lutym ta wiadomość zelektryzowała całą branżę. Piosenkarka spodziewa się… bliźniaków. Nic dziwnego, że kolejne tygodnie upływały gwieździe m.in. pod znakiem ukrywania się przed paparazzi i na dzieleniu się z fanami dokładnie wyselekcjonowanymi zdjęciami swojej zmieniającej się figury.

Wszystkie te elementy – plus to, że Bey tak naprawdę nigdy nie powiedziała oficjalnie, w którym miesiącu ciąży jest – złożyły się na wielkie oczekiwanie… Nikt z fanów nie ma pewności, kiedy gwiazda zostanie mamą po raz drugi i trzeci.

Przypomnijmy, że w sieci pojawiały się wypowiedzi „specjalistów”, który szacowali wiek ciąży Bey na ok. 5 miesięcy. Najwyraźniej nie miały one jednak wiele wspólnego z prawdą.

Do takiego wniosku można dojść oglądając nagranie i zdjęcia z ostatniego spotkania piosenkarki z paparazzi. Pomimo usilnych starań ochroniarzy Beyonce, fotoreporterom udało się uchwycić przez moment brzuszek przyszłej mamy.

ZOBACZ TEŻ: Hmmm… Czyżby Beyonce właśnie zdradziła, że spodziewa się…

Nie da się ukryć – Bey wygląda, jakby rozwiązanie miało nastąpić w każdej chwili, a już na pewno nie w czerwcu, jak głosiły niektóre szacunki…

#Beyonce out in LA last night ❤️😍

Post udostępniony przez Beyoncé (@beylite)

3/4th of my girls❤️ Missing 1/4 at Cochella😌 My Solo❤️❤️Bianca

Post udostępniony przez Tina Knowles (@mstinalawson)

Beyonce

Beyonce

Beyonce