Maja Sablewska już od kilku lat pomaga Polkom w znalezieniu własnego stylu. Stylistka uważa, że dbanie o siebie dodaje każdej kobiecie pewności siebie i że każda z nas codziennie powinna znaleźć chwilę dla siebie. Ostatnio w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle zdradziła, że…

ZOBACZ: MAJA SABLEWSKA POKAZAŁA SIĘ W BIELIŹNIE I ZALAŁA JĄ FALA HEJTU!

Stylistka przyznała, że po wielu latach odkryła w sobie…

– Odkryłam teraz siebie na nowo i to jest chyba najbardziej uczciwe, co mogę powiedzieć. Odkryłam swoją kobiecość – mówi gwiazda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Sablewska zaskoczyła swoim wyznaniem. Przyznała, że bardzo długo nie lubiła samej siebie i dopiero po 35 roku życia zaczęła patrzeć na siebie nieco bardziej przychylnym okiem.

– Jeżeli jest ta pewność siebie i ta dbałość o szczegół w każdym tego słowa znaczeniu, to wtedy jest to, co chcę i wtedy mogę się czuć tak, jak się czuję teraz, czyli po prostu mogę być sobą – mówi Maja Sablewska.

style="overflow:hidden;">Gwiazda twierdzi, że lubi dbać o siebie. Podkreśla też, że odpowiednia pielęgnacja przed 40 rokiem życia jest bardzo ważna, pozwala bowiem zachować młodość i piękny wygląd na długie lata.

– Mam cudownego trenera, który jak tylko nie przychodzę dwa dni na siłownię, to pisze do mnie i mówi: „Żeby mieć efekt trzeba utrzymać…”. Więc nie mogę nic innego robić, jak o godzinie dwudziestej zawijam się i po prostu jadę na siłownię – mówi Maja Sablewska.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: MAJA SABLEWSKA PORADZIŁA TO FANCE ZACHWYCONEJ JEJ WŁOSAMI

Spodziewałyście się takiego wyznania? My od zawsze odnosimy wrażenie, że od Sablewskiej aż bije pewność siebie…

Wow! Nie zgadniecie, co po wielu latach odkryła w sobie Maja Sablewska!

Wow! Nie zgadniecie, co po wielu latach odkryła w sobie Maja Sablewska!

Wow! Nie zgadniecie, co po wielu latach odkryła w sobie Maja Sablewska!