Doda nie raz chwaliła się swoją ogromną garderobą. Gwiazda ma mnóstwo ubrań i modnych dodatków, jej największym uzależnieniem są prawdopodobnie buty (co można wywnioskować chociażby spoglądając na jej kolekcję…). Wiosna to czas robienia porządków. Co roku warto jest zrobić przegląd szafy i pozbyć się niepotrzebnych i zalegających rzeczy.

ZOBACZ: GDY WSZYSCY ZACZYNAJĄ CHWALIĆ STYLIZACJE DODY, ONA ZAKŁADA TO…

Tak też zrobiła i Doda. Gwiazda poszła o krok dalej i postanowiła oddać niepotrzebne rzeczy dla potrzebujących.

– Na wiosnę robie porządki w garderobie . Te rzeczy,które juz mi sie nie przydadzą na pewno beda czyimś powodem do turbo radości ! Pamiętajcie ze to co dla Was nie potrzebne moze byc dla kogos spełnieniem marzen . Pudla spakowane i zaraz jadą do domu opieki społecznej ! Dziewczęta ! Przygotowałam super serie ! Wiosna bedzie Wasza 😘😘😘chyba ,ze znacie jakies konkretne rodziny z córkami ? Zeby była pewność ze trafia w dobre ręce – napisała pod zdjęciem.

Ubrań jest całkiem sporo, na zdjęciu widzimy aż cztery niemałe pudełka. Doda chce się pozbyć nie tylko ubrań, ale również butów. Jej obserwatorzy nie kryją zachwytu!

– Piękny gest! Ja sama nie mam wiele, ale jeśli coś mam to również staram się dzielić z innymi😊

– Jestem dumna, że mam idolkę o tak wielkim sercu.. 😘Tylko brać przykład 💗

– Piękny gest. U mnie jutro będą zbierać odzież itp dla potrzebujących, również spakowałam kilka worków, po co ma to leżeć, skoro innym może pomóc ❤❤❤

– Cudowny gest, tez regularnie oddaję razem z rodziną 💪🏼

– Byle nie wrzucać do żółtych pojemników bo to idzie do ciucholandow w całej pl i do kieszeni milionera – czytamy.

ZOBACZ TEŻ: FANI ZACHWYCENI NOWĄ PERUKĄ DODY

Piękny gest!