Kilka miesięcy temu na potrzeby filmu Kate Hudson przeszła ogromną metamorfozę. Pozwoliła producentom na coś, na co decyduje się niewiele aktorek. Magazyn People donosi, że aktorka ogoliła głowę, aby zagrać w filmie „Sister”, który napisała i wyreżyserowała gwiazda muzyki pop Sia.

W ubiegły piątek paparazzi zdołali uchwycić aktorkę w Nowym Jorku. Pokazała nie tylko odważną fryzurę, ale również niecodzienną stylizację. Te dwa elementy wspólnie stworzyły bardzo ciekawy efekt.

Podczas randki ze swoim partnerem miała na sobie czarny kombinezon z kuszącym wycięciem oraz rozszerzającymi się nogawkami. Dzięki takiemu zestawieniu jej sylwetka wydłużyła się optycznie. Warto podkreślić, że w kombinezonie pięknie wyglądają również wyszywane linie, które zwracają uwagę między innymi na nieistniejące kieszenie, a to wspaniale podkreśliło jej biodra.

ZOBACZ TEŻ: KAROLINA GILON PRZESZŁA KOLEJNĄ METAMORFOZĘ (FOTO)

Długi czerwony płaszcz bez rękawów zarzucony na ramiona zdecydowanie zagrał na korzyść całej stylizacji. Duże wiszące kolczyki i kopertówka w lamparcie cętki sprawiły, że cały zestaw wyglądał naprawdę uroczo.

Podoba się Wam?