Wow! Eva Minge po raz kolejny udowadnia, że naprawdę potrafi zaskoczyć swoich fanów. I tym razem bynajmniej nie chodzi o swojej modowe pomysły…

Projektantka w minioną sobotę powiedziała sakramentalne „tak”! Zgadza się – Eva wyszła za mąż. Kim jet wybranek gwiazdy? Nie da się ukryć, że Eva nie dzieli się chętnie prywatnością w tej kwestii. Wiadomo, że jej aktualny mąż to amerykański milioner, Zuri Mesica.

O ślubie poinformowała sama projektantka. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama, gdzie zaprezentowała fotki swoich ślubnych kreacji, i Facebooka, na którym z kolei pojawił się poruszający wpis…

Marek Grechuta śpiewał „czy to jest miłość czy to jest kochanie?” . Trudno czasem rozpoznać, jaki rodzaj uczucia nas spotyka . Sytuacja wyjątkowa jest wtedy, kiedy oba pojawiają się i trwają… miłość i kochanie. Jeżeli do tego dochodzi spoiwo najsilniejsze, PRZYJAŹŃ… tak mało doceniana początkowo w miłości, to warto spróbować pójść w trudną drogę, jaką jest życie razem. Drugi człowiek powinien być bowiem poza pięknym, acz pustym kochaniem głębią naszego bytu, podporą na dobre i na złe… Jak mówią Cyganie: w życiu częściej jesteśmy pod wozem, jak na wozie. Spotkać człowieka, z którym fajnie jest właśnie pod tym wozem… bezcenne. Czasem długo trzeba czekać na swoją kolejkę po szczęście. Wystałam, wyczekałam. W tym wyjątkowym dniu, który dzieliłam z najbliższymi mi ludźmi, szczęście moje zaklinali prawdziwi Cyganie! Wspaniały zespół Terno. Jego twórca, wybitny kompozytor i poeta Edward Dębski przekazał nam moc romskiej energii i wspaniały sekretny prezent.Czego w życiu trzeba więcej? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi, przyjaciół na każdą pogodę i swojego osobistego pogromcę smoków. Tak kochani, wyszłam za mąż i nie wracam – napisała.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: Nie uwierzycie, czym Minge zainspirowała się projektując suknie dla Rozenek!

Jeśli chodzi o kreacje, w których tego wyjątkowego dnia prezentowała się Eva, od razu zdradzimy Wam, że mowa tu aż o trzech kreacjach! Eva postarała się o to, by każda wyróżniała się na tle innych tego typu kreacjo. Udało się! Nie tylko nie były to typowe suknie ślubne, ale i różniły się też mocno między sobą.

Przypomnijmy, że para zaręczyła się w zeszłoroczne Boże Narodzenie. Eva podzieliła się wtedy z fanami zdjęciami morza róż i wielkiego pierścionka.

#weddingdress #wedding

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)

#weeding #weddingdress

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)

#weddingdress #wedding

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)

#weddingdress #wedding #❤️

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)

#weddingdress #wedding #

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)