O tatuażach gwiazd można rozprawiać godzinami. Niektóre z nich traktują swoje ciała jak płótna i tatuują wszystko, co się da, inne wybierają te minimalistyczne, ledwo widoczne oraz wypełnione tajemniczą symboliką.

Do grupy drugiej należy Beyonce! Piosenkarka pochwaliła się fanom na Instagramie nowym, malutkim tatuażem. Na pierwszy rzut oka widzimy trzy kropki wytatuowane na serdecznym palcu. Dłoń opleciona złotym łańcuchem Jaya-z nie jest przypadkowa. Nie jest to jednak kolejny tatuaż symbolizujący małżeństwo z raperem, a symbol, który oznacza, że gwiazda popu jest mamą trójki dzieci.

Jeden z fanów piosenkarki słusznie zauważył w komentarzu, że tatuaż Beyonce jest podobny do tego, który ma modelka Behati Prinsloo. Ten sam palec, kropki tej samej wielkości- sytuacja zaczyna wyglądać dość dziwnie. Okazuje się jednak, że dla Behati kropki są symbolem jedności z ziemią.

ZOBACZ TEŻ: WOW! NA PEWNO NIE SPODZIEWAŁYŚCIE SIĘ TEGO, ŻE BEYONCE WYGLĄDA TAK…

Niezależnie od tej zbieżności uważamy, że tatuaż Bey jest po prostu uroczy! Tym bardziej że wykonany w celu upamiętnienia narodzin dzieci!

Podoba się Wam?