Z grzywką czy bez? To pytanie usłyszało wiele przyjaciółek. Decyzja niezmiernie trudna. Grzywka może wyglądać rewelacyjnie i kompletnie odmienić wizerunek. Niestety może również zniekształcić owal twarzy i wywołać frustrację. Źle dobrana grzywka będzie odrastała boleśnie i powoli. Właśnie dlatego przed jej wykonaniem należy wziąć pod uwagę wiele aspektów. Najlepiej skonsultować je z dobrym specjalistą.

Takiego specjalistę znalazła Ariana Grande. Jej prosta grzywka przez lata była inspiracją dla wielu kobiet. Zupełnie jak jej ostatnia metamorfoza, którą do ucha wyszeptał jej stylista fryzur gwiazd Chris Appleton. Po trzech tygodniach od pochwalenia się szarymi włosami piosenkarka pokazuje kolejną wielką zmianę wizerunku.

Wokalistka opublikowała zdjęcie na Instagramie. To samo zrobił jej fryzjer. Nie jest do końca jasne, czy to jedynie zmiana na jedną, halloweenową noc, czy trwała transformacja, ale podpis Appletona spod zdjęcia mówi sam za siebie. Ta krótka grzywka jest po prostu słodka!

ZOBACZ TEŻ: HIT INTERNETU! CAŁY ŚWIAT MODY ŚMIEJE SIĘ Z SELENY GOMEZ (VIDEO)

Ari jest znana ze swojego długiego końskiego ogona, jak i ze swojego potężnego głosu. Przez ostatnie dwa lata nie zmieniała fryzury, dlatego pewnie już wszyscy zapomnieli, że pod prostymi pasmami skrywają się piękne naturalne loki! Może do końca 2017 roku zobaczymy coś więcej niż tylko kolejną perukę.

Są z nami właścicielki grzywek?

Podoba się Wam grzywka Ariany?

🦇

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

WOW! Ariana Grande zrobiła grzywkę, na którą wiele kobiet nie ma odwagi!

WOW! Ariana Grande zrobiła grzywkę, na którą wiele kobiet nie ma odwagi!

WOW! Ariana Grande zrobiła grzywkę, na którą wiele kobiet nie ma odwagi!