Po urodzeniu dzieci Anna Mucha delikatnie wycofała się z pracy, a w tym z pokazywania się na ściankach. Oczywiście, co jakiś czas bierze udział w projektach filmowych i chętnie odpowiada na pytania prasy. Niedawno w wywiadzie dla Playboya ujawniła, że martwi się o telefon, który skradziono jej w Tajlandii, ponieważ miała tam swoje nagie zdjęcia!!!

Wczoraj celebrytka znowu zaskoczyła swoich fanów. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje z filiżanką kawy. Dla obserwatorów aktorki zdjęcie było niemałym zaskoczeniem, ponieważ Ania ma na nich krótkie włosy! Kręcone włosy i uśmiech odejmują aktorce lat. Uwagę przyciąga również jej stylizacja. Kobieta ma na sobie dziewczęcą, różową bluzeczkę oraz krótkie czarne szorty. Fani nie szczędzili komplementów.

ZOBACZ TEŻ: OMG! JULIA WRÓBLEWSKA PRZESZŁA TOTALNĄ METAMORFOZĘ! (FOTO)

Taka krótka fryzura odejmuje Pani lat

Ach…. Jak zawsze zniewalająca. 😍❤

Pani Aniu pieknie pani wyglada pozdrawiam

kobieta marzen kazdego mezczyzny

Cudowna Piękna Ania!!! Marilyn w ciemnych włosach…

Niestety okazało się, że zdjęcie nie pokazuje obecnego wizerunku aktorki. Anna Mucha zupełnie przypadkowo wprowadziła swoich obserwatorów w błąd. Aktorka wygląda tak zachwycająco, że niektórzy nie zauważyli hasztaga „tbt”, którego używa się przy zdjęciach wykonanych w przeszłości. Co więcej, jedna z fanek Ani dodała, że sesja zdjęciowa, której efektem było to zdjęcie, miała miejsce 9 lat temu!

Myślicie, że rzeczywiście powinna obciąć włosy?