Wiele rzeczy, które są modne, po pewnym czasie stają się podstawą każdej szanującej się fashionistki. Ale nikomu nie przychodzi do głowy, by z basiców robić trendy. Jednak białe sneakersy wytrzymują próbę czasu po raz kolejny i nie mamy wątpliwości co do tego, że białe obuwie zaleje chodniki przy pierwszym powiewie wiosennego słońca. Wygląda na to, że tego samego zdania są w większości influencerki, które ze swoimi białymi sneakersami nie rozstają się zbyt długo.

ZOBACZ TEŻ: BABCINA SUKIENKA, KTÓRĄ POKOCHAŁY INFLUENCERKI. CZY NAPRAWDĘ JEST TAKA PASKUDNA?

Nie ma się w sumie czemu dziwić – białe, sportowe obuwie pasuje do wszystkiego. Trend na noszenie marynarki i eleganckich spodni jest nadal bardzo modny, tak samo jak noszenie sneakersów do jeansowej mini czy zwykłych spodni.

W tej grze nie ma ograniczeń, poza Twoją wyobraźnią i… kapryśną pogodą. Wszyscy wiemy, że pogoda w Polsce potrafi pokazać, co potrafi – szczególnie na wiosnę i podczas jesieni. Wiadomo, że aby wyglądać niczym z obrazków na instagramie najlepiej by było, gdybyśmy zostali w domu, ale co to za rozrywka?

Sieciówki już zaopatrują swoje sklepy w różnorakie, białe sneakersy. I tak znajdziemy klasyczne, płaskie, podobne do Stan Smithów oraz bardziej przypominające te ortopedyczne, wielkie i na grubej podeszwie.

ZOBACZ TEŻ: Internautka szokuje swoją metodą na zdobywanie drogich sukienek: „Kup, załóż, oddaj”

Jaki model Ty wybierzesz w tym sezonie?