Wyobraź sobie swoich ulubionych celebrytów w 2000 roku: prawdopodobnie myślisz o dżinsach z niskim stanem,  dżinsy z niskim stanem i niebieskim makijażu. Choć jesteśmy wdzięczne za  powrót spinek do włosów w kształcie motyli z lat 90., odrodzenie wąskich szalików w stylu retro zwraca uwagę. Ale kiedy ikona mody,  Bella Hadid przywraca coś do swojej garderoby, wiadomo, że trend odrodzi się z przytupem. Wąskie szaliki wydają się dość niepraktyczne, ale czy akcesoria muszą być funkcjonalne. Nie każdy pasek służy do podtrzymywania spodni.

Jak można nosić szalik bez jego wspólników — czapki i rękawiczek? Wąskie szaliki są wykonane z lekkich materiałów, nie są elementem zimowej garderoby. Nieoczekiwanym, ale modnym partnerem dla wąskich szalików są modne na wiosnę duże kapelusze. Dodaj do stylizacji workowate dżinsy i trampki, a także krótki top z grafiką.

Te buty z 2000 roku będą bardzo modne latem

@kkyliemeyers

brunch fit #outfitinspo #fallfashion #skinnyscarf #falltrends2022

♬ I Wanna – Spellspellspell

Te szaliki to świetne dodatki do stylizacji warstwowych.  Niech będzie to pocałunek skóry, jedwabiu, dżinsu lub piór, których brakuje w zestawieniu. Dodawanie różnych tekstur jest szczególnie ważne w przypadku stylizacji monochromatycznych, ale nawet kolorowe stroje zyskują na odmiennych materiałach. Noszenie wszechstronnych tkanin pozwala każdemu ubraniu oddychać i wyróżniać się.

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ

Sonda

Trądzik na plecach i dekolcie - jak skutecznie go zwalczyć

Borykasz się z trądzikiem na plecach i dekolcie?