Markowa torebka? Ekskluzywne dodatki? A może nowy, stylowy element garderoby? Jeśli przy któreś z wymienionych rzeczy, twoja odpowiedź brzmiała twierdząco, koniecznie musisz przyjść na wiosenny Fashion Week do domu mody Klif! Co cię tam czeka? Moc nagród, atrakcyjny event i ciekawa wystawa historyczna marki Gatta!

Idealne powitanie wiosny

7 dni modowego szaleństwa w Klifie to niezwykła okazja, by zawalczyć o modne torebki i akcesoria. A gra naprawdę warta jest świeczki, ponieważ do wygrania będą modele z najnowszych kolekcji znanych marek i projektantów. Co należy zrobić, by wziąć udział w zabawie? Wystarczy, że w dniach 12-18 marca dokonasz zakupów za minimum 50 zł, a następnie zarejestrujesz paragon w Puncie Obsługi Konkursu i wykonasz konkursowe zadanie.

Na czym będzie ono polegało? Na oszacowaniu ilości monet, tworzących spektakularne logo Klif. Nagrodę główną otrzyma osoba, która najbardziej precyzyjnie określi liczbę monet. Dla pozostałych uczestników biorących udział w zabawie, organizator przygotował wartościowe bonusy: torby, galanterię skórzaną i biżuterię najlepszych marek takich jak: Longchamp, Bohoboco, Lidia Kalita, Bizuu, Liu Jo, Max Mara, Yes, Michael Kors, Patrizia Pepe, Pennyblack Pinko, Apart, Primamoda, La Mania, COS, Tous czy Wittchen.

Konkursowe trofea podziwiać będzie można w eleganckich gablotach, już w trakcie trwania rywalizacji. Ostateczne wyniki ogłoszone zostaną 19 marca podczas imprezy finałowej. Równolegle ogłoszony zostanie także konkurs on-line, w którym do wygrania będzie m.in. 5 gustownych kopertówek Molton. Dodatkowo Klif przygotował także niespodziankę dla Klientów w postaci swoistego polowania na gadżety – informacje o szczegółach i zasadach zabawy pojawią się już wkrótce! Na odwiedzających imprezę czekać też będzie słodki poczęstunek od firmy Lindt.

Ekspozycja inna niż wszystkie

Dodatkowo, Klienci odwiedzający gdyński Klif w dniach 7-20 marca, będą mogli zapoznać się z ciekawostkami pończoszniczymi. A wszystko to dzięki marce Gatta, która przygotowała wyjątkową wystawę historii rajstop. Zwiedzający przeniosą się do czasów, kiedy pończochy nosili wyłącznie mężczyźni, a także dowiedzą się, dlaczego w okresie przedwojennym promowano pogląd, że od pończoch rosną włosy na nogach. Ekspozycja pokaże również, w jaki sposób kobiety radziły sobie z brakiem pończoch w czasie II wojny światowej, zaprezentuje ulubione rajstopy Marilyn Monroe, kultowe rajstopy w stylu Twiggy i model, bez którego nie odbyłby się żaden Dzień Kobiet w okresie PRL-u. Pojawią się także nowinki technologiczne i rajstopowa moda z wielkich wybiegów – model zaprojektowany przez samą Gosię Baczyńską z motywem taśmy filmowej, który był dopełnieniem kolekcji projektantki na sezon jesień-zima 2015/2016, prezentowanej podczas minionego Paris Fashion Week.

Przyjdź na Fashion Week do Klifu i daj się ponieść modowemu, wiosennemu szaleństwu!

Wiosenny Fashion Week w Klifie!