Edyta Herbuś i Aleksandra Kisio to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych i jednocześnie najbardziej oryginalnych gwiazd.

Zgrabna tancerka odznacza się mocno uwydatnionymi kośćmi policzkowymi, natomiast młoda aktorka kusi zalotnym spojrzeniem i dużymi, pełnymi ustami.

Na imprezie Zostań gwiazdą Cannes by Dessange obie gwiazdy pojawiły się w kolorowych stylizacjach w odcieniu bieli, błękitu oraz zieleni.

Edyta Herbuś na tę okazję wybrała białe, dopasowane spodnie oraz marynarkę w tym samym kolorze, którą kupiła w butiku Zara. Tą samą marynarkę ma w swojej szafie także pogodynka Paulina Sykut. Błękitna bluzeczka oraz wysokie szpilki w kolorze ciepłej czerwieni doskonale uzupełniały stylizację i dodawały jej wiosennego charakteru.

Aleksandra postawiła na nieco luźniejsze wydanie i założyła obcisłe spodnie w oryginalnym, zielonym kolorze, granatową bluzeczkę i bardzo modną ostatnio, jasną, jeansową kurtkę.

Naszym zdaniem obie stylizacje były trafione. Nie przekonuje nas jedynie duża, żółta torba Edyty Herbuś, która nie pasuje do eleganckiego, subtelnego stroju tancerki. Ciemnozielona torebeczka była zdecydowanie lepszym wyborem!

A jak Wy oceniacie obie stylizacje?


Edyta Herbuś


Zara 249,00 PLN


Aleksandra Kisio