Wiktoria Grycan jest chyba najlepszym przykładem tego, co dzieje się z nastolatką, gdy jej idolką jest Kim Kardashian. Zaczęło się od kopiowania stylu celebrytki, później młoda gwiazdeczka zaczęła prężyć i wyginać swoje krągłe ciało do kolejnych selfie, niejednokrotnie naginała też photoshopem rzeczywistość. To wszystko aż do tej pory… Wczoraj Wiki posunęła się krok dalej.

ZOBACZ TEŻ: Co się stało z brwiami Marty Grycan?!

Do całkiem sporej kolekcji fotek uwieczniający konkretnych rozmiarów pupę nastolatki dołączyło właśnie nowe trofeum. Czym tak różni się od pozostałych? Wcześniej bohaterka zdjęć była ubrana… Tym razem można zaryzykować stwierdzenie, że jest niemal naga – bo czym w uwiecznionej sytuacji jest malowniczo wpijający się głęboko między pośladki strój kąpielowy?

Wiadomo, czy nie jest na pewno – ubraniem.

Tak, takiego zdjęcia nie powstydziłaby się nawet Kardashianka. W końcu wyeksponowana do granic możliwości pupa to jej specjalność. Chociaż równocześnie na pewno bardziej zadbałaby o retusz – w przypadku Grycanki jest on wyjątkowo nieudolny.

Złośliwi mogliby zastanawiać się nad tym, co będzie następnym inspirowanym Kim krokiem na drodze celebryckiej kariery Grycanki – aspirującej kiedyś do miana blogerki modowej. Hm…

Komentarz jest tu zbędny?

Miss my #italian #vacay 😎🇮🇹🚢🌞🌋👯

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Victoria Grycan (@victoriagrycan) Wł.

Todays #SoftGlam ® #leather#zip#skirt#wolford #ThinStraps#tshirt#casadei#blade#pumps#glam#silky#hair

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Victoria Grycan (@victoriagrycan) Wł.