Odcieni brązu jest naprawdę mnóstwo. Tak jak i innych kolorów. Koloryzacja włosów może być dowolna, w zależności od dostępności narzędzi i umiejętności fryzjera, na każdej głowie można stworzyć coś unikalnego. Sam kolor to jeszcze nie wszystko – ważne jest to, jak stylizujesz swoje włosy. Bardzo gorącym przykładem jest ostatnio “dirty brunette”. A oto, które gwiazdy stylizują się na frywolną brunetkę.

To trochę zadziorny look. Kobiety z charakterem, która niczego się nie boi, ma swoje zdanie i doskonale wie, czego chce od życia. Coś w stylu dziewczyny z gangu.

ZOBACZ TEŻ: OPASKI NA GŁOWĘ TO NAJWIĘKSZY KARNAWAŁOWY HIT! ZOBACZ JAK JE NOSIĆ

Nieregularnie podkręcone, wystylizowane nieco niechlujnie – tak wygląda look na “dirty brunette”. Najlepiej wygląda z mocnym makijażem, jeśli nie oka, to chociaż mocny kolor na ustach. Coś co jeszcze bardziej pomoże wyróżnić się z tłumu.

Stylizacja najlepiej wygląda na brunetkach, szczególnie przy kolorze ciepłej czekolady. Świetnie wygląda też na co dzień – w lekkiej stylizacji, bez nadęcia. Jak dziewczyna z sąsiedztwa, która zaspała do szkoły. Nie daj się zwieść – to bardzo przemyślana strategia.

ZOBACZ TEŻ: MASZ BAD HAIR DAY? ZOBACZ ŚWIETNE FRYZURY, KTÓRE SPRAWDZĄ SIĘ TEŻ W LENIWE DNI

W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że brunetki z reguły mają silny charakter. Dlaczego by go nie wzmocnić dodatkowo?