Mimo, że od Met Gali minęło już kilka dni, świat zdaje się nadal przeżywać imprezę pełną celebrytów i wymyślnych stylizacji. Jedną z najczęściej komentowanych była sukienka Kim Kardashian od Thierry’ego Muglera. Wszyscy zastanawiali się jakim cudem celebrytka włożyła tak obcisłą i wyciętą kreację, mimo naprawdę imponującej figury. Na szczęście amerykański Vogue towarzyszył Kim w przygotowaniach. Dzięki temu wiemy doskonale jak wyglądała i co musiała poświęcić żona Kanye’go Westa by wyglądać tak idealnie!

ZOBACZ TEŻ: KARDASHIANKI ZALICZYŁY PHOTOSHOPOWĄ WPADKĘ! POPRAWKI WIDAĆ WSZĘDZIE

Inspiracją do stworzenia sukienki Kim był look Sophii Loren w filmie Chłopiec na delfinie. Legendarna aktorka pojawia się w jednej ze scen w mokrej, krótkiej sukience, niczym syrena wyłowiona z wody. I chociaż sam projekt nie stanowił dla Thierry’ego Muglera większego problemu, tak styliści od miesięcy głowili się, jak wcisnąć Kim w kreację z tak mocno wyciętą talią osy.

Po wielu tygodniach ciężkiej pracy postawiono nie tylko na dietę i ćwiczenia, lecz także na pomoc w postaci bielizny korygującej, która mocno ściągała ciało Kim. Na filmie widać wyraźnie, że chociaż efekt jest niesamowity, Kim nie czuje się w gorsecie komfortowo, nie wspominając już o tym, że ma problemy z siadaniem czy chodzeniem. W pewnym momencie celebrytka zwraca się do kamery mówiąc z uśmiechem:

Ok, tak więc Anno, jeśli nie będę mogła usiąść do obiadu, oto dlaczego. Będę sobie chodzić, rozmawiać, ale nie dam rady usiąść.

style=”overflow:hidden;”>

ZOBACZ TEŻ: CZWARTE dziecko Kim Kardashian jest już na świecie?!

Widać jednak doskonale, że kreacja jest naprawdę problematyczna i uciska ją w wielu miejscach. Nie dość, że ma mocno ściśniętą talię, biust oraz biodra, to jeszcze te wpijające się ramiączka! Podziwiamy Kim, bo zdecydowanie nie byłybyśmy w stanie poświęcić się do tego stopnia, by zrezygnować z oddychania i komfortu przy chodzeniu na rzecz… idealnego wyglądu dla kilku zdjęć.

A Ty? Dałabyś się wcisnąć w taki gorset i obcisłe majtki, by wyglądać idealnie przez jedną noc?