Kiedy wydawało nam się, że nic nie przebije królewskiego ślubu Meghan Markle z księciem Harrym, najbardziej znana blogerka na świecie postanowiła podbić poprzeczkę jeszcze wyżej. Na jej weselu były nie tylko ogromne ściany z różami i piwoniami, lecz także prywatny koncert, jaskinia wypełniona światełkami a nawet… wesołe miasteczko z karuzelą, diabelskim młynem i wieloma innymi atrakcjami dla gości. To musiało kosztować fortunę! Jak donosi brytyjski Glamour, cóż, kosztowało.

ZOBACZ TEŻ: WOW! CHIARA FERRAGNI PRZEFARBOWAŁA WŁOSY NA NAJMODNIEJSZY KOLOR SEZONU!

Jako pierwszy informację podał E! Entertainment, który poinformował, że całość kosztowała… 704 000 funtów, czyli prawie 3,5 miliona złotych!

Samo wynajęcie wielkiej powierzchni na wesołe miasteczko, z jaskinią i wielkim, długim wybiegiem weselnym kosztowało prawie 231 tysięcy funtów. Loty prywatnym samolotem dla wszystkich gości to koszt 154 000 funtów, a park rozrywki to kolejne 81000£. Wielkie bukiety kwiatów – 3000£.

Dodając do tego 3 kosztowne kreacje Chiary (jedna od Prady z samych kryształków oraz dwie zaprojektowane specjalnie dla niej przez dom mody Dior) zaczyna nam się kręcić w głowie, więc przestajemy wyliczać dalej.

ZOBACZ TEŻ: ILE WALIZEK POTRZEBUJE CHIARA FERRAGNI NA 20 DNIOWY WYJAZD? (FOTO)

Przypominamy, że kilka dni temu, włoski projektant Stefano Gabbana skomentował suknię ślubną Chiary nazywając ją „tanią”. Media nie zostawiły na projektancie suchej nitki, zarzucając mu zazdrość za brak zaproszenia w wielkim dniu Chiary i jej męża, Fedez’a.

Widzieliście kiedyś tak spektakularny ślub?

Znamy koszty ślubu i wesele Chiary Ferragni!
Znamy koszty ślubu i wesele Chiary Ferragni!
Wiemy, ile kosztował ślub jak z bajki Chiary Ferragni!
Wiemy, ile kosztował ślub jak z bajki Chiary Ferragni!
Wiemy, ile kosztował ślub jak z bajki Chiary Ferragni!