Od wielkiego show Victoria’s Secret 2016 minęło już kilka miesięcy. Czas ten dla organizatorów przedsięwzięcia nie był odpoczynkiem. Tak – w ostatnich tygodniach ruszyły już pierwsze przygotowania do tegorocznej edycji pokazu!

Czym w tym roku zaskoczy VS? Przypomnijmy, że ostatnie pokazy postawiły poprzeczkę naprawdę wysoko. Obie jubileuszowe edycje – 20. prezentacja diamentowego biustonosza i 20. pokaz marki – były ogromnymi sukcesami, szczególnie zeszłoroczna. W 2016 roku pokaz odbył się w paryskim Grand Palais i nie zapowiada się na to, by kolejne edycje prędko powróciły do Nowego Jorku!

Dotyczy to oczywiście także tegorocznego show…

Wg najnowszych informacji, które zostały już oficjalnie potwierdzone przez VS, ma się on odbyć w Szanghaju! Tak, po raz pierwszy w 20-letniej historii wielkich pokazów VS, prezentacja odbędzie się nie w Stanach ani Europie, a w Azji.

ZOBACZ TEŻ: Aniołki Victoria’s Secret, Stella Maxwell i Romee Strijd, promują nową kolekcję

Hmmm… Widać w tym roku organizatorzy postanowili nie trzymać fanów w tak wielkiej niepewności jak rok temu… Dodajmy, że znana jest już też data emisji show. Będziecie mogły obejrzeć do tradycyjnie w stacji CBS 28 listopada!