Nikogo nie powinien dziwić fakt, że księżna Meghan ma w swojej szafie naprawdę wiele torebek. Zdaje się, że od kiedy została księżną, jej kolekcja powiększa się o eleganckie kopertówki i mini torebki do ręki. Jeśli jednak jesteś fanką Meghan od czasów, gdy grała Rachel w serialu Suits, to na pewno pamiętasz, że kiedyś księżna miała bardzo luźny i podążający za trendami styl. Jedna torba towarzyszyła jej wielokrotnie i co ważniejsze, właśnie ponownie trafiła do sprzedaży!

ZOBACZ TEŻ: CO ŁĄCZY MEGHAN MARKLE I KIM KARDASHIAN? MAJĄ JEDEN WSPÓLNY SEKRET

Brązowa torba marki Everlane (model Day Market Tote) została wykupiona z magazynów kilka dni po tym, gdy księżna pojawiła się wraz z narzeczonym podczas otwarcia Invictus Games w 2017 roku. Ubrana w oversize’ową, białą koszulę, podarte jeansy i baleriny Meghan przyciągała wzrok z daleka. Ale to jej skórzana torebka skradła wszystkim serca, co widać w wynikach sprzedażowych marki. Był to pierwszy przykład Efektu Meghan, który przełożył się na wielki sukces mało znanej marki.

Niedawno marka dodała do swojej kolekcji podobną, nieco zwężoną wersję torebki księżnej o nazwie Day Square Tote, która jest o 10 funtów tańsza. Klasyczna shopperka jest doskonale uszyta, dzięki czemu posłuży Ci na lata, a jej uniwersalny kształt i kolor sprawi, że będziesz mogła ją zabrać ze sobą naprawdę wszędzie. Do tego jest pojemna – zmieści nawet laptopa i notatki na studia. Wersję Meghan możesz zamówić TU , a tańszą Day Square Tote znajdziesz TUTAJ .

Wiemy, gdzie kupisz ukochaną torebkę Meghan Markle. Wcale nie jest super droga!

W sumie nie dziwi nas tak duże zainteresowanie torbą księżnej. Czy można się dziwić kobietom, że chcą wyglądać (i żyć!) jak księżna? Cóż, my dopisujemy się do listy oczekujących…