Popularność ma nie tylko jasne strony. Doskonale wiedzą o tym Deynn i jej narzeczony, Daniel Majewski, którzy oprócz wielkiej rzeszy fanów mają równie wielką rzeszę hejterów. Jak wiadomo – osoby publiczne wystawiane są na publiczne osądy. Podobnie jest tym razem, o dziwo tym razem na języki mediów nie trafiła Deynn, a właśnie jej partner. Jesteście ciekawe, dlaczego?

ZOBACZ TEŻ: DEYNN WYŚMIANA: SERIO WYDAŁAŚ 8 TYSIĘCY, ŻEBY POKAZAĆ, JAKA JESTEŚ PRAWDZIWA?

Okazuje się, że trener popełnił wielkie modowe faux pas. Na rynku właśnie pojawiła się książka napisana przez znaną parę, z tej okazji w najbliższych dniach odbywają się spotkania promujące ich „dzieło”. Pierwsze odbyło się w Krakowie, uwagę od książki odciągała stylizacja Daniela…

Co poszło nie tak? Wpadkę jako pierwszy zauważył Tobiasz Kujawa, autor bloga Freestyle Vouging.

– Nie do końca wiem, kim są „Marita i Danielek” poza byciem okazjonalnymi bohaterami wpisów na Pchlarzu, nie sądzę też, żeby ta wiedza była mi do czegokolwiek potrzebna. Jest jednak potrzebna wiedza, którą ja mogę się podzielić z nimi, a konkretnie z Danielkiem o uroczo rozbuchanej samczej aparycji i sylwetce. A więc Danielku – zasady w modzie są stosunkowo proste i łatwe do zapamiętania. Albo szelki albo pasek. Noszenie obu na raz, to nie tylko obciach niegodny prawdziwego macho-modnisia (i jeszcze autora!) w trendy okularach i z seksowną kobitą u boku, ale również głupota, bo oba te akcesoria mają dokładnie tę samą funkcję. Nie dziękujcie, nie ma za co, polecam się na przyszłość – napisał na Facebooku.

Chwilę później wpadkę wytykali mu również inni.

– Danielu, ale wiesz, że szelek nie nosi się do paska 😉 bo obie rzeczy pełnią tą samą funkcję – czytamy w komentarzach pod instagramowym zdjęciem Majeweskiego.

Trener nie mógł zostawić tego bez odpowiedzi.

– błagam, co za bzdury. po pierwsze widocznie się nosi, skoro ja nosze, a noszę swój styl – po drugie, takie założenia to przeszłość 🙂 ale nie noś oczywiście, jeżeli nie lubisz, ja będę ☺️ – odpowiedział.

Obserwatorzy nie dali za wygraną.

– No nie, mój drogi, nie nosi się. Tak samo jak nie nosi się krawata do koszuli z krótkim rękawem. Niezłe combo odstawiłeś – czytamy dalej.

ZOBACZ TEŻ: KIEDY PISALI KSIĄŻKĘ, DANIEL MAJEWSKI POZNAŁ WSTYDLIWY SEKRET DEYNN

Ups…

Wielka wpadka chłopaka Deynn, Daniela Majewskiego. Chciał być modny... (FOTO)

Wielka wpadka chłopaka Deynn, Daniela Majewskiego. Chciał być modny... (FOTO)

Jedziemy! #premiera #kraków 🖤

Post udostępniony przez Daniel Majewski 🇵🇱 (@majewskitrenuje)

Ja już mam swój #someday 🖤 #premiera #book #empik

Post udostępniony przez Daniel Majewski 🇵🇱 (@majewskitrenuje)

Osiem miesięcy pracy i najpiękniejszych wspomnień. Przyjaźń jeszcze silniejsza.. 😏 #cantwait

Post udostępniony przez Daniel Majewski 🇵🇱 (@majewskitrenuje)