W zeszłą środę w Nowym Jorku odbył się długo wyczekiwany przez fanów pokaz twórczości Jeremy’ego Scotta, który tym razem stworzył kolekcję w kolaboracji ze szwedzkim gigantem modowym jakim jest H&M. Pokaz Moschino x H&M zasłynął nie tylko z oryginalnych projektów, lecz także z wielkich nazwisk, które przeszły się po wybiegu w projektach Scotta. I chociaż widzieliśmy trójkę Hadid, Joan Smalls czy Candice Swanepoel, to nie byliśmy w stanie oderwać oczu od wiecznie młodej Naomi Campbell, która doskonale to wykorzystała.

Modelka sunęła po wybiegu w świetnym, znanym wszystkim stylu. Elegancji dodawały jej długie, proste włosy, które lśniły z daleka. Jej odsłonięte nogi wyglądały dużo lepiej niż innych modelek, co jeszcze bardziej pomagało nam zrozumieć wyższość jaką widać na jej twarzy.

ZOBACZ TEŻ: NAOMI CAMPBELL ZASZOKOWAŁA NA INSTAGRAMIE – POKAZAŁA SUTKI!

Zero zmarszczek na twarzy, piękna, jędrna skóra i nieziemski krok sprawiły, że Naomi jest na ustach wszystkich, którzy zadają sobie pytanie: co takiego robi, że wygląda tak pięknie i młodo mając… 48 lat? Modelka jest obecna w świecie mody od ponad 30 lat i nie wygląda na to, by miało to się szybko zmienić. Zrobiła świetną karierę, spełnia się w swoim zawodzie i bierze udział w świetnych projektach, poznając wspaniałych ludzi z całego świata.

Jedyne czego nie zazdrościmy modelce to szeroko znana wybuchowość (modelka miała kilka spraw w sądzie za pobicie, w tym swojej własnej asystentki) oraz brak szczęścia w miłości. Jak donoszą zagraniczne media, jej kolejny związek, tym razem z raperem Skepta, niestety już się rozpadł.

ZOBACZ TEŻ: Ile waży Naomi Campbell? (Wcale nie tak mało!)

Jak myślicie, jaki jest sekret dotyczący wiecznej młodości Naomi?