Mogłoby się wydawać, że Kylie Jenner jest tylko jedna. W końcu nastolatka wydała już tysiące dolarów na swoją przemianę u chirurga plastycznego. Osiemnastolatka ma pokaźne grono fanek i naśladowczyń, które za wszelką cenę chcą się do niej upodobnić. Niektórym z nich wygląd Kylie przychodzi sam. Zapytacie – jak to? Zaraz przekonacie się same.

ZOBACZ KONIECZNIE: ILE KOSZTUJĄ KOSMETYKI, KTÓRYCH UŻYWA KYLIE JENNER?

Dziewiętnastoletnia Gabrielle Waters pochodzi z Hartland w Michigan. Czasami niemalże do złudzenia przypomina Kylie! Dziewczyna na początku nie zauważała swojego podobieństwa do gwiazdki, lecz kiedy znajomi zaczęli jej o tym coraz częściej wspominać, postanowiła ze swojego wyglądu uczynić atut. Zaczęło się pozowanie do zdjęć w charakterystyczny sposób, a nawet dokładne odwzorowywanie fotek celebrytki. W taki oto sposób znalazła się na językach wszystkich mediów.

Na początku wcale nie zależało mi na tym, żeby wyglądać jak ona, ale gdy wszyscy zaczęli mi mówić, jak bardzo jestem do podobna do Kylie, pomyślałam wtedy, że fajnie byłoby zacząć ubierać się i malować jak ona – powiedziała Gabrielle w rozmowie z Daily Mirror.

style="overflow:hidden;">Okazuje się, że podobieństwo szybko zostało zauważone.

Kiedy zaczęłam ubierać się jak Kylie, ludzie zaczęli mnie zaczepiać, zatrzymywali mnie nawet wtedy, gdy robiłam zakupy w centrum handlowym – dodała.

style="overflow:hidden;">Gabrielle zdradziła również, jakich kosmetyków używa, żeby wyglądać jak jej idolka.

Używam podkładu bareMinerals, cieni do powiek, sztucznych rzęs, trochę różu na policzki i ulubionej konturówki do ust Kylie z MAC, żeby moje usta wydawały się większe.

style="overflow:hidden;">Rzeczywiście wygląda identycznie jak Jennerka? Więcej zdjęć znajdziecie w poniższej galerii, przejrzyjcie je i koniecznie dajcie nam znać co myślicie!

Casual

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gabrielle (@gabywaters23)

Tonight

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gabrielle (@gabywaters23)

Such a fun shoot I love all the pictures!! thank for @huskygrip for being such an awesome photographer and being so fun to work with❤📷

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gabrielle (@gabywaters23)