Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.
Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.
Czekamy!

W dzisiejszej stylizacji rolę główną gra bluza ozdobiona metalowymi gwiazdkami i cyrkoniami. Kupiłam ją, bo zakochałam się właśnie w tych zdobieniach, które utrzymane są w jednym z głównych trendów sezonu, czyli styl militarny. Niestety jest za duża na mnie o dwa rozmiary, dlatego musiałam trochę kombinować, jak ja założyć, aby ukryć ten fakt 🙂 Wprawdzie oversize jest także hitem sezonu, ale jakoś nie czuję się za dobrze w wiszących na figurze ubraniach, ukrywających wszystkie kształty. Bluzę włożyłam do skórzanej spódnicy z wysokim stanem, aby ukryć jej workowaty fason, a efekt bufiastych rękawów uzyskałam przez podwinięcie ich i pomarszczenie. Myślę, że efekt jest naprawdę fajny, a zdobienie na bluzie i jej kolor idealnie pasują do kożucha w trochę militarno-rosyjskim stylu. Zapraszam na swojego bloga jeśli chcecie zobaczyć więcej stylizacji www.myownstylejournal.com.

Ula ma na sobie:

kożuch: zara
spódnica: vintage
buty: jean michel cazabat
bluza: Mihos

Wasze stylizacje: Ula

Wasze stylizacje: Ula

Wasze stylizacje: Ula

Wasze stylizacje: Ula

Wasze stylizacje: Ula