Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Glam Rock Girl – W dzisiejszym zestawie zderzą się ze sobą dwa zupełnie inne światy – delikatny i zwiewny z tym mrocznym i ciężkim. Pierwsze skrzypce zagra w nim spódnica, którą upolowałam w lumpeksie za złotówkę. Każdy, kto zobaczył ją w pierwotnym stanie, twierdził, że teraz już przesadziłam, bo przecież i tak jej nie założę, będzie tylko leżeć i obrastać kurzem. Żeby udowodnić im, że nie mieli racji, wystarczyło jedynie kilka małych poprawek.

Początkowo, kiedy zastanawiałam się z czym ją zestawić, zamierzałam pójść w coś delikatnego i kobiecego – pastele, wysokie obcasy. Jednak wpadłam na opcję, która znacznie bardziej do mnie pasuje. Takie glam rock’owe wydanie jest połączeniem elegancji i drapieżności. Z jednej strony pojawia się tu delikatna, pastelowa spódnica midi i kapelusz, z drugiej natomiast skórzana ramoneska, czerń i workery.

Po więcej zdjęć zapraszam na: robertakaaa.blogspot.com

Pozdrawiam RobertaKa 🙂

Roberta ma na sobie:
ramoneska – Zara,
top – no name,
spódnica – no name (sh),
workery – KupButy,
kapelusz – CNDirect,
ozdobne ramiączka do stanika – Brabijou.

Wasze stylizacje: Roberta

Wasze stylizacje: Roberta

Wasze stylizacje: Roberta

Wasze stylizacje: Roberta

Wasze stylizacje: Roberta