Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Witajcie. Mam na imię Patrycja i od kilku miesięcy prowadzę bloga mercipathissia.pl. Moja przedstawiona stylizacja jest raczej spokojna, sprawdzająca się na wiele okoliczności. Sweter jest niesamowicie cieplutki, od dawna szukałam takiego cudeńka, co najważniejsze nie gryzie! Szpilki mimo swojej wysokości są bardzo wygodne i można w nich śmigać cały dzień. Złote akcenty dodają eleganckiego szyku. No i oczywiście moja wspaniała torebka, która mieści wszystko czego tylko potrzebuje, zwłaszcza jak wybieram się na uczelnię i oprócz zeszytów, notatnika, laptopa i fartucha laboratoryjnego, mieszczę kobiece skarby, które są zadomowione w niej na stałe. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Patrycja ma na sobie:
Sweter: C&A
Leginsy: Zara
Torebka: Mohito
Buty: Centro

Wasze stylizacje: Patrycja

Wasze stylizacje: Patrycja

Wasze stylizacje: Patrycja

Wasze stylizacje: Patrycja

Wasze stylizacje: Patrycja

Wasze stylizacje: Patrycja