Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Dzisiejszy set to typowa klasyka. Począwszy od kolorystyki – skończywszy na krojach ubrań. Krótko mówiąc , nie ma tutaj jakichkolwiek udziwnień.
Golfik w kolorze złamanej bieli zestawiłam z pięknymi spodniami, które wpadły mi w ręce ostatnio w Stradivariusie. Jestem stałą bywalczynią tego sklepu i muszę stwierdzić, że nie widziałam ich nigdy wcześniej . Kupiłam je na wyprzedaży 🙂 widocznie wyciągnęli je gdzieś z magazynu.
Całość wykończyłam klasyczną torebką na złotym łańcuszku i szpilkami z Zary, które są pięknie wykończone! Uwielbiam biżuteryjne elementy na butach 🙂 Te mnie kupiły właśnie dzięki temu, pięknemu, złotemu wykończeniu 🙂

Z biżuterii postawiłam jedynie na zegarek, który uważam, że znakomicie wypełnił całość 🙂 Muszę przyznać, że świetnie się go nosi. Co ważne pasuje nie tylko do klasycznych setów, ale również tych ekstrawaganckich 🙂

Kochani ! Serdecznie zapraszam Was do odwiedzenia mojego bloga oraz polubienia fanpage:)
www.cheersmyheels.blogspot.com.
www.facebook.com/cheersmyheels.

Oliwia ma na sobie:
SPODNIE, GOLFIK – STRADIVARIUS
SZPILKI – ZARA
TOREBKA – MOHITO
ZEGAREK – OTIEN.COM

Wasze stylizacje: Oliwia

Wasze stylizacje: Oliwia

Wasze stylizacje: Oliwia

Wasze stylizacje: Oliwia

Wasze stylizacje: Oliwia

Wasze stylizacje: Oliwia

Wasze stylizacje: Oliwia