Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Tym razem chciałam się z Wami podzielić bardzo prostą i zwiewną stylizacją, która powstała przy okazji ostatnich wyższych temperatur. Chciałabym także zwrócić Waszą uwagę na moje nowe odkrycie – na polską markę Outfit Format. Klimatyczna muzyka oraz filmik, który wyświetla się przy wejściu na stronę internetową projektantki, zauroczył mnie całkowicie. Marka przedstawia bardzo proste zdjęcia, kroje ubrań, co również do mnie przemawia. Wbrew pozorom prostota wymaga wiele nakładu pracy i zaangażowania. Wciąż utwierdzam się w tym przekonaniu, tworząc coraz to nowsze posty, czy biorąc udział w innych sesjach zdjęciowych oraz współpracując z projektantami.

Jeśli chcecie śledzić moje dalsze poczynania, to zapraszam Was do mnie na rubyfridays.blogspot.com.

Natalia ma na sobie:
top – Zara
spodnie – Aneta Popławska
koszula – Outfit Format
buty – Zara

Wasze stylizacje: Natalia

Wasze stylizacje: Natalia

Wasze stylizacje: Natalia

Wasze stylizacje: Natalia

Wasze stylizacje: Natalia