Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Hej, co prawda dopiero zaczynam raczkować w morzu internetu jako blogerka, ale postanowiłam się do Was zgłosić. Więcej moich pomysłów można znaleźć na blogu: pani-mucha.blogspot.com. Mój styl jest…klasyczny. Nie gonię za najnowszymi trendami mody, nie uważam, ze szafę powinno się wymieniać co sezon. Ja swoją kompletuję od dawna i wiele rzeczy noszę już ładnych parę lat. To co mnie wyróżnia, to pewnie fakt, że większość moich ciuchów wyszukana jest w lumpeksach. Moim zdaniem można tam znaleźć rzeczy dużo lepszej jakości niż te nowe w galeriach, dużo bardziej oryginalne i sprawiające więcej satysfakcji ( bo kto nie cieszy się z perełki kupionej za grosze ?) 🙂
To co dzisiaj mam na sobie w większości również pochodzi z second-handu. Podstawa jest klasyczna, a całość „robi” żakiet.

Natalia ma na sobie:
rajstopy – Gatta
pozostałe elementy stylizacji – second hand

Wasze stylizacje: Natalia

Wasze stylizacje: Natalia

Wasze stylizacje: Natalia

Wasze stylizacje: Natalia

Wasze stylizacje: Natalia