Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Buty, które widzicie w dzisiejszym poście to ręczna robota! Zostały one zrobione dla mnie przez niezwykle utalentowaną dziewczynę imieniem Ula, która maluje cuda na wybranych butach. Ja zdecydowałam się na trampki slip on i poprosiłam o motyw folkowy. Wzory ludowe są ryzykowne, ale uznałam, że jako jedyny akcent (i to umieszczony na butach), urozmaicą nawet najnudniejszą stylizację. Dziś zestawiłam je z jeansami, czerwonym płaszczem i ogromnym szalem w kratę. A pod płaszczem kryje się biały t-shirt z napisem „sorry, taki mamy klimat”. A klimat mamy zimny, więc w trampkach trochę wymarzłam. Niemniej jednak nie mogłam sobie odmówić pokazania ich światu.

Mój blog: mon-cherries.blogspot.com

Monika ma na sobie:
Płaszcz, jeansy, szal: Zara
Top: Bershka
Torba: Batycki
Buty: Street Shoe Custom

Wasze stylizacje: Monika

Wasze stylizacje: Monika

Wasze stylizacje: Monika

Wasze stylizacje: Monika

Wasze stylizacje: Monika