Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Nazywam się Marta Lech-Maciejewska i od ponad dwóch lat prowadzę lifestylowego bloga SuperStyler.pl. Od 9 miesięcy jestem również mamą i staram się motywować inne mamy do dbania o siebie i o swój wygląd. Sama też każdego dnia walczę o siebie żeby nie zatracić się w macierzyństwie.

Tym razem przygotowałam coś bardzo słodkiego 🙂 Kolorowy retro look. Do tej stylizacji wykorzystałam odcienie soczystej czerwieni, ciepłego oranżu i czekoladowego brązu. Sztruksowa koszula w drobne czarno – różowe kwiaty podkreśla kolor spodni. A pasek z marinistycznym akcentem jest tu jak wisienka na torcie. Zależało mi na kobiecym efekcie. Kurtka pilotka dodaje całości mocniejszego charakteru.

Marta ma na sobie:
Kurtka pilotka – Massimo Dutti
Koszula – Brookshire, Van Graaf
Pasek – Ralph Lauren
Spodnie – Massimo Dutti
Buty – Wojas

Wasze stylizacje: Marta

Wasze stylizacje: Marta

Wasze stylizacje: Marta

Wasze stylizacje: Marta

Wasze stylizacje: Marta