Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Cześć,
Od jakiegoś czasu prowadzę dość nietuzinkowego bloga modowego ,,La Cinemoda”. Jest to połączenie tematyki filmowej i fashion. Wszystko zaczęło się, gdy przeprowadziłam się na staż do Mediolanu i tam zdecydowałam się podjąć przedsięwzięcia, z którym nosiłam się już od dawna. Mój styl inspirują gwiazdy starego Europejskiego Kina, Złotej Ery Hollywood oraz ich kreacje aktorskie. Interpretuję kostiumy z wybranych filmów tak by można było je nosić na naszych polskich ulicach.

Poniższa stylizacja to interpretacja wizerunki filmowej Dorotki z ,,Czarnoksiężnika z Krainy Oz”. Punktem wyjściowym były aktualnie panujące trendy – absolutny renesans weluru i zamszu, zwłaszcza w burgundowych i rubinowych odcieniach oraz biało-niebieskie pasy, które ostatnio królują niemal wszędzie, przede wszystkim na koszulach i sukienkach – nic więc dziwnego, że skojarzenie z filmową Dorotką nasunęło się same.
Zapraszam na bloga, gdzie czeka więcej filmowych stylizacji i nie tylko http://www.lacinemoda.pl.

Marina ma na sobie:
SUKIENKA: H&M
SWETER: SINSAY
SZPILKI: DEEZEE

Wasze stylizacje - Marina

Wasze stylizacje - Marina

Wasze stylizacje - Marina

Wasze stylizacje - Marina

Wasze stylizacje - Marina

Wasze stylizacje - Marina