Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Witam,
Wraz z moją przyjaciółką Alicją prowadzę blog aim-style.blogspot.com. Jeśli chodzi o dzisiejszą stylizację to w całości jest ona oparta na kolorze błękitnym – niekwestionowanym hicie jesiennych pokazów (promowane jest noszenie go od stóp do głów – jednak, żeby uniknąć efektu baby doll i zachować umiar, jeśli decydujemy się na total look w tym kolorze to najlepiej postawić na minimalizm). Idąc tym tropem w dzisiejszej stylizacji do idealnej na jesień „skórzanej” spódniczki dobrałam krótki sweter i torebkę w tym samym kolorze. Delikatne sandały nadają lekkości i dziewczęcości temu zestawowi i stanowią ciekawy kontrast dla „ciężkiej” góry. Więcej zdjęć i stylizacji znajdziecie na naszym blogu, serdecznie zapraszam do odwiedzin.:)

Magda ma na sobie:
SPÓDNICA: AIM STYLE
SWETER: STRADIVARIUS
TOREBKA: ALDO
BUTY: ALDO

Wasze stylizacje: Magda

Wasze stylizacje: Magda

Wasze stylizacje: Magda